Jak upevnit navigaci do auta?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zelych 26. 9. 2006 20:20

Ja jsem to vyřešil takhle:
Obrázek
Jen tam v tom držáku mýsto tý 6210 je MDA s tom tomem, do kterýho je napojená vlastnoručně vyrobená pevná HF! :lol:
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VelkýMachr 27. 9. 2006 07:02

A já to vyřešil takto:
Obrázek
je ten Nemerix ve spáře u předního skla již není. Místo něj je v odkládací přihrádce pod rádiem BT-313T RDS/TMC. FM signál pro TMC je přiveden přístrojovou deskou tamtéž, tedy, žádné nechutné dráty... prostě pohoda, klídek, tabáček...
VelkýMachr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod feihong 27. 9. 2006 18:47

Mam to takto:

Obrázek
feihong
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod feihong 27. 9. 2006 18:50

rds-tmc? kterej navisoft to bere?
feihong
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 27. 9. 2006 20:07

:nenapadne Čekal jsem nejaké poznímky k tomu, že mam ve fáčku (ikdyž mam fáčko long) navigaci ale zatim nikdo nic! :tleskani
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 29. 9. 2006 11:15

No a co? Proc poznamky? Snad je jedno kdo cim jezdi.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 29. 9. 2006 11:19

No, ze by ta navigace mohla bejt pomalu drazsi jak cely auto! :lol:
Ale jinak souhlas, nebloudit pomoci GPS se muze i v levnym autě! ;-)
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VelkýMachr 2. 10. 2006 07:59

feihong píše:rds-tmc? kterej navisoft to bere?

V ČR zatím z PDA softů pouze Dynavix, na západ a jih od Rozvadova např. Navigon. Oboje funguje přiměřeně, i když Navigon o něco lépe.
VelkýMachr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dushanski 2. 10. 2006 08:19

já to dávám nahoru na sklo vedle zpětnýho zrcátka, je to po ruce a přitom to není při jízdě v zorným poli; kdybych to dával do rohu vedle řidiče, musel bych přes celou palubku táhnput tu šňůru od nabíjení do zasuvky a to mi přijde krkolomný...
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VelkýMachr 2. 10. 2006 11:07

Umístění u zpětného zrcátka mě připadá dobré a ergonomické. Při svých cestách po západní Evropě (zejména v noci, kdy jsou displeje dobře vidět) vidím PDA, či PNA u cca každého 2 až 3 auta a toto umístění je poměrně četné. Jen ten husí krk mě na to připadá jaksi fórový, myslel jsem vždy, že na to mají nějaký jiný "forichtung".
Další zajímavé umístění je vlevo u A sloupku (Vámi udávané), dávají to tak u Roomsteru, ale viděl jsem to venku i u např. BMV řady 5. Pochopitelně u tohoto umístění je "stálý proud" nutností.
Jinak jakékoliv "šňůry" se mně značně nelíbí, není nad komfort stálého napájení.
VelkýMachr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod El Carlos 2. 10. 2006 17:05

feihong píše:Mam to takto:

Obrázek


Ford Focus? :hm
Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 3. 10. 2006 12:14

[quote="VelkýMachr";Umístění u zpětného zrcátka mě připadá dobré a ergonomické. Při svých cestách po západní Evropě (zejména v noci, kdy jsou displeje dobře vidět) vidím PDA, či PNA u cca každého 2 až 3 auta a toto umístění je poměrně četné. Jen ten husí krk mě na to připadá jaksi fórový, myslel jsem vždy, že na to mají nějaký jiný "forichtung".
Další zajímavé umístění je vlevo u A sloupku (Vámi udávané), dávají to tak u Roomsteru, ale viděl jsem to venku i u např. BMV řady 5. Pochopitelně u tohoto umístění je "stálý proud" nutností.
Jinak jakékoliv "šňůry" se mně značně nelíbí, není nad komfort stálého napájení.i/quote]
Na umisteni u zrcatka to asi chce drzak bez husiho krku. Forovy neni a udrzi to v pohode ale bude se to dost klepat na kazdem hrbolku a ve vysledku uvidis akorat rozmazany flek. Dalsi vec je, jak nahoru pritahnout napajeni.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VelkýMachr 3. 10. 2006 13:37

Pod obložení stropu a A sloupku se vejde drátů..., pochopitelně, pokud není použitelný stálý proud u stropního světla ..., prostě možností fůra. Spíš vidím jako problém nemožnost použít sluneční clonu, ono pražící slunce přímo do očí není nic moc...
Ale to umístění je lákavé. Před jakýmkoliv manévrem normální řidič stejně kouká do zpětného zrcátka a být to vše na 1 místě....., tak, jak to máme to znamená - palubní deska - zrcátko - palubní deska, prostě nic moc.
VelkýMachr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 3. 10. 2006 15:27

Ale jo vejde. Ale uz to je docela dost prace.
Dejme tomu ze u svyho auta bych to tak udelal ale abych to delal u nekolika firmenich to se na to muzu ******.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 3. 10. 2006 16:34

ted jsem si objednal toto:
Obrázek
jen nevim jak k tomu dostanu kabel od nabijecky, jelikoz u Octavie je napajeni umisteno ve stredovem tunelu az uplne vzadu :?
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků