Jakou navigaci pro Symbian S60 - Nokia E65?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lrotrekl 10. 8. 2010 20:00

Nokie by podporovala, ale TomTom nějak neexistuje a to ani mapy v novější verzi než 6.0 pro Symbian. Nevím jak pro Android. Takže v pokud chceš TomToma, tak jistota je WM...
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 10. 8. 2010 20:16

Tomtom pouze na Win Mobile nebo iPhone. Na Symbian nebo Android bych ti doporučoval navigaci Sygic.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 10. 8. 2010 20:19

Kluci děkuju moc za rychle odpovedi....btw: ovi maps, kdyz budu mit datovej tarif postaci na navigaci nebo je lepsi nejaka z tehle alternativ?
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 10. 8. 2010 20:30

Ovi maps jsou zadarmo, což je výhoda, ale mě přijdou takový nějaký nedom*dlý...Osobně používám Sygic....
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 10. 8. 2010 20:59

Na žádnou navigaci nemusíš mít datový tarif. Tedy za předpokladu, že budeš mít mapy v telefonu a nebudeš potřebovat online stahovat dopravu, počasí, info o restauracích atd.
Osobně také používám Sygic, ale někdy si raději zapnu Ovi Mapy.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 10. 8. 2010 22:25

vim ze tomtom jde neoficialne do windows mobile a symbian. oficialne snad taky, ale co si vzpominam kdyz sem to hledal, tomtom podporu pro wm a symbian ukoncil pred mnoha leta a dnes je je ke koupi tomtom4, kdyz v PNa je tomtom8. na andr. nevim.

nejlepsi na vyber navigaci je wm. pak symb. pak ten zbytek.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 11. 8. 2010 07:24

audis, Tomtom oficiálně funguje na Win Mobile. Dokonce byl, možná ještě někde je součástí telefonu (předinstalován).
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radka Klímová 27. 12. 2014 19:25

já nevím jestli to sem zrovna patří , ale scháním navigaci do telefonu sony Ericsson u5 vivaz. Jakou by jste mi doporučily, nejlépe aby pracovala offline. Vůbec se v tom nevyznám ,tak budu ráda za každou radu. děkuji
Radka Klímová
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gumajz 28. 12. 2014 13:02

Nemá GPS(což jsem zjistil jen z recenze), jen A-GPS(asistované GPS), takže přes datové přenosy. Snad Wisepilot, ale to je také jen z recenze....Navíc je to dost zastaralý typ mobilu. Vnitřní paměť 75Mb. A vypadá že je zcela bez operačního systému. Takže snad něco, co běží na Javě...
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků