Zmizely data.

Pevné disky, CD, DVD a BR mechaniky, USB flashdisky, paměťové karty a další

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod garfild69 18. 3. 2018 00:00

Zdravím,včera jsme stahovali win 10 s bootem progaramem na flash,stalo se ,že jeden z externích hdd,se sám přejmenoval G na M a zmizelo 250Gb (obsazené bylo 200Gb+-)a je tam jen celkova 31,9 a volných 28,1 jsou tam jen win 10 ostatní programy,jsou na neznámém místě-nebo úplně pryč.Nabízí se obnova přechozí verze.Prosím o radu.Díky za Váš čas.
garfild69
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 18. 3. 2018 09:45

Zkus to ještě jednou a česky.

A jinak, kde je problém. Formát + obnova dat ze zálohy.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 18. 3. 2018 09:57

Nedodržel jsi ani jednu ze základních rad pro BFU:
A/ před instalací OS odpojit všechny diskové jednotky kromě systémového SSD;
B/ instalaci OS svěřit odborníkovi.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pytlík 18. 3. 2018 10:03

No, Milanre, a co když nemá systémový SSD, ale HDD? To potom tvoje rada neplatí?
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freekarol 18. 3. 2018 12:07

Pořád je asi většina lidí, kteří SSD nemají. Milan tohle trvale ignoruje. Když přijde noob a Milan začne psát něco o SSD, tak ho tím jenom zmate. Osobně bych psal SSD/HDD...
freekarol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 18. 3. 2018 15:38

Většina lidí nemá SSD? Tak vám nevím pánové. Dnes má SSD snad každý...
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garfild69 18. 3. 2018 16:14

Tak chlapi,chybu jsem udělal,Os jsem potřeboval dostat na flash,což se podařilo,jinak opravdu v tom pc žádné ssd není,ale jsou tam ještě další dva hdd+ten externí hdd s kterým je teď problém.Dá se to do servisu.
Jinak osobně jsem si právě v pátek dodělal průměrné Pc(komponenty jsem nakupoval průběžně od listopadu 2017) deska B 350 pc mate-ryzen3 1200-ted přetaktován na 3,3mhz,Gj skil 2*4ram 3200Mhz a na této frekvenci také jedou,po úpravě v biosu a SSD Adata xpg 8000-256Gb, RX 460 4Gb GDRR5 tu už má něco přes rok a win 10 nerad-bohužel s jiným Os by byly problémy s ovladači.Tak Vám děkuji za vyjádřenou podporu.Ať se daří a přeji Vám zde méně noobů s podobnými problémy.
garfild69
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků