PC sestava 20 000-15 000 Jak jsem dopadl

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod alpe 30. 1. 2018 11:19

Ahoj vespolek radil jsem se tu o PC.
Uplnuli nejaký 2-3 měsíce.
Tak vám chci sdělit jak jsem dopadl.Pc nový nemám důvod? Vždycky když jsem si objednával pc tak mi odepsali zda nechci jinou GK kartu (Alza.cz) a na czc nebyla dostupná. Tak jsem se na to vys*** a čekall což se mi vůbec nevyplatilo jelikož tedka nemužu sehnat ani Ramky za realnou cenu natož GK kartu.
Takže tedka momentálne hraji na svým starým pc kde mi pravdepodobne odchází disk jelikož je vytížení na 100 a pc pak padá...

Tím bych vám všem chtěl poděkovat, že jste se snažili mi pomoct a že jsem se od vás naučil.


Děkuji vám moc
alpe
Junior

Odeslat příspěvekod meda2016 30. 1. 2018 11:40

O PC ses tu radil asi 8x. Bylo to k ničemu, ušetřil si. --> Takže vše při starém, aspoň se nenudíš :D

PS: Disk se kontroluje S.M.A.R.T.em
Vytížení omrkneš poprvé ve Správce úloh/Výkon/Sledování prostředků. Možná pomůže bootovací antivirák a web, wiki.
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod alpe 30. 1. 2018 11:44

To jo ale pak jsem všechny sestavy co jste doporučili jsem si vybírál a nakonec jsem vybral 4 a ani jedna neuspěla :D ale máš pravdu aspon jsem ušetřil a do budoucna pak možná pokud se to zlepší

Jo děkuju projedu to.
Vytížení jsem právě omrkl na správce úloh a tam byl disk 100procent ostatní byli cca 10-40.
alpe
Junior

Odeslat příspěvekod meda2016 30. 1. 2018 11:58

Sledování prostředků říká i to, co vytěžuje disk nejvíce, název procesu...
Stejně tak co CPU a RAM.
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod alpe 30. 1. 2018 12:33

Já se podívám doma a screenu to a dám to sem.
Ale včera jsem pormázaval porcessykterý brali hodne disku Play tv Overwolf... a odnistaloval
alpe
Junior

Odeslat příspěvekod alpe 30. 1. 2018 22:00

Obrázek todle je bez záteží

Obrázek a todle s zateží

-- 30. 1. 2018 22:03 --

správce uloh

Obrázek
alpe
Junior

Odeslat příspěvekod alpe 31. 1. 2018 11:12

Ty krávo ty ceny Gk jdou fakt nahoru todle stálo 7000 včera a dneska 10 000 https://www.czc.cz/asus-geforce-gtx-106 ... 54/produkt
alpe
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 31. 1. 2018 12:11

Mám 1060 6GB za 8500, pouze do sestav.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meda2016 31. 1. 2018 12:18

Tohle "jen" 9999 :D PALiT GeForce GTX 1060 Dual, 6GB GDDR5
--> --> ...no a už ji také namají! Během několika hodin.
-------------------------
ALPE stále vytváří PC jenže mu díly vždy vyprodají. Raději diskutuje než něco udělá, viz ty výpisy.
@Alpe, pokud hledáš nežádoucí vytížení, tak přeci nebudeš mít spuštěné prg Chrome, Steam, a budeš zkusmo ubírat procesy (zbytečnosti) na pozadí. Některé ikonky ve stavové liště vpravo mají přes pravé myšítko povel Konec/Exit. Co ten Modern Setup Host, jestlipak si hledal na webu co s tím? Píšou, že to může být konflikt SW, které to využívají, ale také chybné aktualizace MS. Pokud máš problém s překladem, zkus překladač Bing http://www.bing.com/translator/?setlang=cs&from=&to=cs
Naposledy upravil meda2016 dne 31. 1. 2018 21:33, celkově upraveno 1
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod alpe 31. 1. 2018 13:03

Ty ceny jsou fakt přemrštené...
Meda2016 trohu tě opravím. ALPE vytvaří pc a díly mu vyprodají nebo jsou tak drahé že pakpřemyšlí zda si koupí xbox x radši no a pak zase přemyšl a stále furt přemyšlí jak si vylepšit svůj starý pc který vylepšit nejde :D a jak nejlépe investovat do nového pc :D.

Kinczek jak bude dlouho trvat tvoje nabídka.

Meda2016 Ty procesy vypínám.Podle mě prostě mi odhází stářím pc.
Modern setup byl včera odstranen.
alpe
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 31. 1. 2018 14:58

Dokud se neprodají.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků