Import z GMailu

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Mart10 7. 2. 2018 17:52

Ahoj,

snazim se importovat emaily z jedneho gmailu do druheho gmailu. Ten muj puvodni gmail je pod soukromni google domenou. V Nastaveni toho mailu je jenom Ucty namisto Ucty a Import. Do noveho gmailu se mi nedari importovat maily a porad mi to pise v novem gmailu Import nebyl zahajen ve slozce Import posty a kontaktů. Zkoušel jsem 'stahnout' maily z puvodniho gmailu pomoci programu GMail Backup ale pise mi to Error: IMAP. Ale v Nastaveni v puvodnim gmailu: IMAP je aktivni.

Prosim o radu jak presunout maily a kontakty ze stareho gmailu do noveho.
Mockrat dekuji.
Mart10
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aPosix 10. 2. 2018 21:51

Pokud nejde cesta přímo z nastavení kde se to tváří že by to mělo fungovat, můžeš zkusit použít Google Takeout. Bohužel není přímá cesta jak z této zálohy emaily importovat zpět do Gmailu a musí se na to použít Thunderbird a doplněk ImportExportTools, který dokáže tu zálohu číst.

Co se kontaktů týče tam to jde o poznání jednodušeji. Když otevřeš contacts.google.com nejspíš uvidíš tu již několik let nehotovou betu webové stránky, laděnou do modrého material designu. V levém panelu klikni "Přepnout na starou verzi" nyní klikni v roletce "Další" na export a hurá do exportu. Stejným způsobem akorát pomocí tlačítka "Import" na stejném umístění můžeš tyto kontakty převést do nového účtu
aPosix
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků