GTX 560 GV-N56GOC-1GI Drivers, zobrazení

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod dagner 30. 3. 2018 16:10

Zdravím, mám tu u této grafiky: GTX 560 GV-N56GOC-1GI docela dost zajímavý problém, a rád bych ho nějak vyřešil a nebo alespoň bych rád slyšel v čem přesně tento problém je.

Tuto grafickou kartu již už mám nějakou dobu a fungovala bez problému, akorát jsem byl nucen vyměnit napájecí zdroj o výkonu(600W), jelikož u něj odešly tranzistory. Tento problém jsem se rozhodl kompenzovat jedním 250 wat zdrojem a druhým 300 wat zdrojem. Napojil jsem 8-piny z sdruhého zdroje pro přídavné napájení GP, vše bezvadně fungovalo asi 3 měsíce, než najednou z níčeho nic když jsem restartoval OS, (Win 7 ultimate X64), tak mi to nahlásilo chybu TDR: STOP: 0x000000116 BSOD File p:C:Windows\system32\Drivers\nvlddmkm.sys
. Od té doby jsme zkoušel všechno možné, včetně kompletní reinstalace driveru a software ovladače. Také jsem si všiml že mi zhruba od té doby se začali objevovat divné znaky na obrazovce i při boot set. (Kromě Bios setup) = > či-li v Biosu se neobjevovaly. Ale když přišlo na Boot OS a na OS samotný tak se tyto pruhy zase objevovaly, a při přejeti ukazatelem myši, tyto pruhy mizely.
Oba dva tyto uvedené problémy se projevily najednou. Zkoušel jsme také instalci GP s diskem kde bylů naisnatlován čistě OS, ale beze změny. Stejný problém prakticky. Zajímalo by mě jestli to mohly začít dělat ty zdroje alespoň co se týče těch pruhů, a nebo kondenzátory na GP např, ale nevím zda by vyvolaly BSOD (TDR).

Díky, za rady a odpovědi.

foto:
Obrázek


Video pruhů na obrazovce:
https://www.youtube.com/watch?v=N7cQOpk227I
[hr]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=N7cQOpk227I[/youtube]

[hr]
dagner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 30. 3. 2018 18:46

Karta má nárok aby po 6 letech umřela, už tenkrát na tohoto žrouta byl požadavek 450W, tak nevím jestli by nebylo záhodné vyzkoušet v normálním PC jestli je závada v kartě.
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dagner 1. 4. 2018 23:09

Dobře ozkouším, to na normálním, PC.
dagner
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků