Navigace do mobilu - Android

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 8. 11. 2011 20:46

Zdravím, jaké máte zkušenosti s navigací v mobilu?
Mám Samsung galaxy SII a Samsung Galaxy S. Co máte odzkoušeno a co byste doporučili?

Existuje Tom Tom pro Android?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 11. 2011 20:50

Sygic je docela slusnej, Navigon taky funguje, dalsi jsem nemel potrebu zkouset. Pro ucely testu lze snadno sehnat i vzorek zadarma :-P
TT kupodivu na Android zda se sere, a je to skoda.
Naposledy upravil JardaB dne 8. 11. 2011 20:51, celkově upraveno 1
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Posraldescu 8. 11. 2011 20:51

Be-on-road se zapnutým dopravním info nemá chybu, doporučuji! Teď je CZ+SK v akci za cca. 300 Kč 8-)
https://market.android.com/details?id=c ... mN6c2siXQ..
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu
Avatar roku 2011
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 8. 11. 2011 20:53

obcas pouzivam co-pilot, spokojenost
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 11. 2011 20:55

CZ+SK nemusi stacit, jak to nemam aspon do Polska a Nemecka kvuli nakupum a k Jadranu na dovolenou, jsem nervozni ;-)
Ten Sygic je myslim uz ve verzi 2010 kterou mam uplne v pohode...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Posraldescu 8. 11. 2011 20:56

Oni mají i celou EU, akorát si musíš připlatit
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu
Avatar roku 2011
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 11. 2011 20:58

tak sygic z warezu ujde, ale jako v Brně s ním vždycky zabloudím :D...
Anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 8. 11. 2011 21:02

Ten TT mě mrzí... Mám ho v autě a jsem spokojený...

Ještě nějaké další tipy?
Asi vyzkouším ten Sygic...

Všude lze zabloudit a taky chci navi i okolní státy a pokud tam bude Chorvatsko a Itálie tak super...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 11. 2011 21:04

jo, já posledně jel na BVK, furt mě to vedlo doleva, doleva, tak sem jezdil furt dokola, nakonec jsem skončil o ulici mimo, tak pro mě borec dojel a tam kde sem furt jezdil to nebylo vlevo ale vpravo.. no to je tak když člověk čumí na display a ne na cestu :D jinak ale jeli jsme podle toho do itálie, tak na dálnici se člověk neztratí, ale potom na okreskách no problemo..

sygic je ale dvojí, buď aura nebo sygic mobile.. já mám auru
Anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 8. 11. 2011 21:09

A který Sygic je lepší?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mafel 8. 11. 2011 21:11

googlemaps nestačí?
V6 3.6 192 kw
V6 3.7 204 kw
V4 2.0 200 kW
mafel
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 11. 2011 21:12

Prilis online, v zahranici uplne nahovno... A i u nas to zere data, kdyz mam 37MB na tyden, tak bych daleko nedojel ;-)
Naposledy upravil JardaB dne 8. 11. 2011 21:13, celkově upraveno 1
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 8. 11. 2011 21:12

Sygic je fajn. Mapy od tele atlasu (stejné jako tomtom), fůra funkcí, ale výpočet tras je zoufalý. Dovést tě to do cíle dovede, ale kolikrát s obrovskou zajížďkou.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 11. 2011 21:14

No to mi povidejte, kdyz jsem skoncil ve 2 rano na nejake polni ceste v totalni ***** - ale je fakt, ze i tak jsem dojel, pamatuju si - nezapinat ekonomickou trasu :-P
Ale na druhou stranu - dam Zivogosce v Chorvatsku a jedu bez zavahani... Jen Viden to obcas divne objizdi smerem z5, ale je to asi rychlejsi...
Naposledy upravil JardaB dne 8. 11. 2011 21:16, celkově upraveno 1
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Řepík 8. 11. 2011 21:15

používal jsem nedávno Wisepilot v SonyEricsson Xperia Ray a byl celkem v pohodě...
this is gonna be LEGEN ... wait for it...DARY!
Řepík
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků