Promo kód Zonky

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod dismissing 26. 4. 2017 11:14

Nazdar, náhodou nemáte někdo?
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 4. 2017 11:16

ser na zonky, je to naprosto k nicemu.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonym 26. 4. 2017 11:22

Já mám Zonky rád
ObrázekObrázekObrázek
anonym

Odeslat příspěvekod JardaB 26. 4. 2017 11:23

Na techle chemikaliich je zajimava IMHO jen cena ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 26. 4. 2017 11:26

Mi to chutná :-P
anonym

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 4. 2017 11:28

jde to na tobe videt
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 26. 4. 2017 11:31

Ale ta reklama jak si slecna koupi karavan se mi celkem libi, ze si musi pujcit i na takovou jebku :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 26. 4. 2017 17:46

goes píše:ser na zonky, je to naprosto k nicemu.

Mimo to, že se tam nedá dostat, ve frontě investorů je prý 7000 lidí. A je tam přetlak investorů a nedostatek žadatelů o půjčky, tak v čem dalším je to naprosto k ničemu?
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 4. 2017 19:32

Ze to nedava smysl. V podstate vyber je pouze z projektu na 3 a vice let. Mit fixovane prachy na tak dlouhou dobu bez moznosti vyberu za 3% je proste k hovnu. Navic jak pises jsou obdobi kdy tam neni nic. A dat nekde i blbych 50k za 3 % je kravina
anonymni

Odeslat příspěvekod Moucha 26. 4. 2017 19:54

navíc je tam ta nevýhoda (pokud to neupravili), že pokud se dotyčný co si půjčí rozhodne neplatit, tak to z něj nikdy nedostaneš
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 4. 2017 19:58

Je to kapku osetreno ale neni to zrovna ok kdyz nebude platit
anonymni

Odeslat příspěvekod dismissing 26. 4. 2017 20:00

3% jsou jen půjčky nejméně rizikové, jsou(no jsou...prý se nedají chytit, vyzobou je automaty.) tam i rizikové za 18% a dalších několik kategorií mezi tím. Mají minimum sesplatněných půjček ve všech kategoriích, z tohoto pohledu je to docela bezrizikové. Právě risk management bude asi i důvodem, proč tam není přehršel žadatelů, prostě neprojdou sítem. V průměru se tam prý dosahuje 5% na portofliu, to mi přijde slušné, za to nepříliš vysoké riziko. :hm
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JardaB 26. 4. 2017 20:06

Ja bych stejne rekl, ze jedinej, kdo na tom nakonec neco slusnyho vydela, bude Kellner, urcite to ma dobre spocitany ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 26. 4. 2017 22:29

Riziko mi přijde na ten zisk dost vysoké.
Jsou lepší.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 4. 2017 05:06

dismissing píše:3% jsou jen půjčky nejméně rizikové, jsou(no jsou...prý se nedají chytit, vyzobou je automaty.) tam i rizikové za 18% a dalších několik kategorií mezi tím. Mají minimum sesplatněných půjček ve všech kategoriích, z tohoto pohledu je to docela bezrizikové. Právě risk management bude asi i důvodem, proč tam není přehršel žadatelů, prostě neprojdou sítem. V průměru se tam prý dosahuje 5% na portofliu, to mi přijde slušné, za to nepříliš vysoké riziko. :hm


Nesmysl. Zafna pijcka tam za 18 neni. Nejvyssi mozny vynos jsou 4% resp 5 ale berou si 1%. Takze nekze mit primer 5%.
anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků