Preliacena kapota - ako opravit?

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod brasci 10. 11. 2005 17:24

daju sa preliaciny na kapote opravit aj inac ako vymenov alebo gitovanim kapoty?? su to dve preliaciny od ruk, zrejme niekto dotlacal kapotu.. vyklepat to nepojde lebo na tom mieste je plech zdvojeny a s tym spodnym nic nie je..

ako by sa to dalo opravit??
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 10. 11. 2005 17:34

To do teho nekdo musel dat peknou bombu pesti,jinak by se mu to nepovedlo...Jak je to velky?
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lumpo 10. 11. 2005 17:37

brasci: zkus to vyfotit...
Lumpo
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 10. 11. 2005 17:48

praveze to nie je moc.. ide o to, ze bol trocha nacochrany predny naraznik dal som auto do servisu a dnes som dosiel po auto a bolo to tam.. tak som to reklamoval a oni tvrdili, ze to bolo... ale mam fotky auta od poistovne pred tym nez to islo do servisu a tam nic nie je.. takze by som im to aj dokazal ale ja de-bil som si zabudol vypytat pisomne prehlasenie servisu, ze ked som dnes odchadzal od nich tak to tam uz bolo... takze sa bojim, ze sa k tomu postavia tak, ze som to sposobil az potom... no ved to poznate.. tak sa informujem ci je nejaka metoda ako to opravit.. no nafotit to je dost tazke teraz je tma a skusal som to s bleskom a nie je to vidno na fotke.. ale mam jednu fotku z doobhliadky zo servisu a tam to uz je tak skusim sem hodit tu
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 10. 11. 2005 17:55

ja viem, ze je to zla fotka ale tu je to uz vidno:
Obrázek
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lumpo 10. 11. 2005 17:57

no myslím, že to je na kit, přebroušení a přelakování... tyhle promačkliny se rovnají těžko...
Lumpo
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 10. 11. 2005 18:00

mozno blbost ale spytam sa: neda sa to nejak vycucnut?? ono ak sa mi podari dunutit servis priznat sa bude mi to jedno ako to opravia ale ak nie bude to moj ucet :?
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 10. 11. 2005 18:19

Neni presne v tom miste zamek?Ten by se mel dat vyhodit a uz by do toho stacilo jenom parkrat klepnout...
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 10. 11. 2005 18:25

headquest: nie ono je to presne na dvoch stranach tu druhu nie je vidno.. to je jasne z toho ako niekto nedobre zavrel kapotu a oprel sa rukami aby ju dotlacil... ale prave ma napadlo, ze to budu musiet uznat lebo tato fotka kde to je vidno je zo servisu takze nemozu povedat, ze som to spravil az po opusteni servisu aj ked nemam zapis.. zajtra si ich tam podam
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 10. 11. 2005 18:45

Tak at to pekne spravej oni,aspon sis uvedomil ze mas v ruce dukaz :wink: Stejne ale nechapu jak se jim to povedlo,ja tak doviram kapotu bezne a ten plech je hodne tuhej na to aby se takhle promacknul :?
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 10. 11. 2005 18:58

Jestli jim na to neco nespadlo
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod brasci 10. 11. 2005 19:03

neviem ani ja... mozno to dovieral nejaky ucen alebo neviem kto... no ved zajtra sa nedam odbit to si mozu byt isty :)
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 10. 11. 2005 19:04

p0etrik: nie lak je v poriadku.. to je vyslovene ako keby od ruk zatlacene..
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonicka 10. 11. 2005 19:22

Najdi krizovatku, kde bude prednost zprava a chvili tam jezdi (v Praze treba Vaclavske namesti). Urcite nekoho trefis a bude to jeho vina, protoze ti nedal prednost. Ale ne moc, abys mu maximalne promackl dvere ;).
Tonicka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tonicka 10. 11. 2005 19:25

Jeste jsem chtel uvest prikal, kdy jsem sluzebni Octavii L&K pujcil kolegovi a ten mi ji po 2 dnech vratil s promacklou kapotou. Kdyz jsem se ho ptal, co se stalo, tak rekl, ze to parkoval na ulici a nekdo na to asi neco hodil. Za 2 roky z nej vylezlo, ze vjizdel doma do garaze, ale nestihl vcas zabrzdit a strcil prednim naraznikem do police, ze ktere ze zhora spadla na tu kapotu plechovka s barvou .....
Tonicka
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků