GPS lokátor do auta

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod stani 11. 2. 2013 19:42

Má někdo zkušenosti? Jaký je nejlepší?
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
stani
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 11. 2. 2013 19:46

pro soukromé použití nebo pro firemní? Stačí lokace přes SMS, nebo jsou potřeba mapy? Je nutná kniha jízd? Zpracování vstupů?
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stani 11. 2. 2013 19:58

Pro soukromé použití - pro případ krádeže. Asi nejlépe s možností sledovat pohyb online na mapě.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
stani
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 11. 2. 2013 20:07

sel bych do athose , jestli chces dva se mi vali v garazi. novej 8k bez dph dal bych za 6 (tj 4000 proti cene) zaruka jeste cca rok dva (je na to 5).
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 11. 2. 2013 20:08

všechny co mají možnost online sledování pohybu na mapě mají měsíční paušál - kolem 200-400Kč/měsíčně. To jsi ochoten akceptovat?

EDIT: teď koukám na ten Jablotron Athos ... mlaskaci, ta správa skrze webapp GSMLink je free?
Naposledy upravil eLzyx dne 11. 2. 2013 20:31, celkově upraveno 1
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stani 11. 2. 2013 20:18

Aha, tak to ne, raději bez toho měsíčního paušálu.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
stani
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Iceman_21 12. 2. 2013 06:32

kdyz uz jste to nakousi, potreboval bych nejevnejsi elektronickou knihu jizd, nepotrebuji online sledovani a ruzne ficurky
Expert na granule 8-D na vaření :D a kosmetiku psí i lidskou :mrgreen:
Iceman_21
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 2. 2013 09:50

mě by zase zajímal nějakej gps lokátor, který by mě upozornil, kdyby se někdo nedejbože hrabal do auta...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 12. 2. 2013 11:10

ano sledovani pres gsm link je zdarma - respplatis gprs v ramci te simkarty pokud to nechces ovladat pomoci sms jak pako.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kevil 12. 2. 2013 13:01

Taky doporučuji, dát si do auta GSM alarm. Je to jednorázová investice 10-15 tisíc. Jakmile by do auta někdo vlezl, zavolá ti GSM jednotka na mobil a pošle SMS zprávu. Pokud si na SIM kartě povolíš lokaci, lze auto s dostatečnou přesností sledovat na mapě. Doporučuji do auta neinstalovat sirénu a při alarmu vyřadit blikání světel, aby případný zloděj vůbec netušil, že ty o něm už víš a můžeš třeba zavolat policii.
Kevil
Nováček
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 2. 2013 13:39

jj, zrovna na tenhle článek jsem narazil na obědě, když jsem koukal na idnes.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stranskyfr 13. 2. 2013 11:23

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit autoalarm Athos 1803 Bt od Jablotronu. Má vlastní záložní zdroj asi na 8 hodin provozu, auto se dá na dálku zastavit, lze doplnit bezdrátovými snímači pohybu a tříštěného skla a HF sadou, kterou lze v případě krádeže vozidla odposlouchávat dění v autě. Má mnoho dalších funkcí, které jsou uvedeny na stránkách Jablotronu. Standartní záruka na toto zařízení je 60 měsíců, pokud je montáž provedena autorizovaným pracovníkem.
stranskyfr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alex.Man 13. 2. 2013 12:03

Myslím, že tohle vyjde nejlevněji http://www.elektroo.cz/product/gps-gsm- ... -lidi-361/
Alex.Man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stranskyfr 13. 2. 2013 13:18

Souhlasím, athos je plnohodnotný autoalarm, který ovládá zamykání vozidla atd.,proto je cena vyšší, záleží na majiteli auta, čemu dá přednost.
stranskyfr
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron