Tom účet - minimální vklad

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MilanM 4. 11. 2017 13:34

Máte tam minimální vklad pokud jste založili přes aplikaci Smart banka?
MilanM
Návštěvník

Odeslat příspěvekod truct 4. 11. 2017 13:53

Jo musel jsem vlozit 200 Kc, slo to i z kreditky Monety.
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MilanM 4. 11. 2017 14:05

Díky, byl jsi novým klientem nebo starým klientem? Potřeboval bych vědět jak to je u novýh klientů.
MilanM
Návštěvník

Odeslat příspěvekod truct 4. 11. 2017 14:17

Stary. U novych klientu je to stejne, musis poslat minimalni vklad z jine banky ze sveho uctu.
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MilanM 4. 11. 2017 14:30

Jenže mám jednu smlouvu, která mi to vyvrací. Dotaz jsem poslal i do banky. Proto se ptám na zkušenosti ostatních. Chci vědět zda šlo ve smlouvě pouze o omyl nebo běžnou věc.
Já jsem měl Genius Gratis, který jsem zrušil. Po měsíci jsem založil Tom účet, než se dozvěděl že jsem měl Genius Gratis, tak jsem měl jinou smlouvu ke které jsme se dostal. Jenže namítl zda nechci vlastní číslo účtu, tak jsme zvolil a podepsal jinou smlouvu kde je minimální vklad 200Kč, zajímavé je že odkazuje na Dispozice ke smlouvě o bankovních produktech a službách UZAVŘENÉ MEZI KLIENTEM A BANKOU DNE: 21.11.2012. Myslel jsem že smlouva Dispozice ke smlouvě o bankovních produktech bude zrušená automaticky po zrušení Genius Gratis. Dostal jsem se k nepodepsané smlouvě a proto je to pro mne zajímavé.
Zajímavý je bod 7 (pod sazebníkem), který není na obrázku, že smlouva je uzavřená na dálku. Což jsem neprovedl, protože to nešlo přes aplikaci založit a po ujištění shodných podmínek jsem zašel na pobočku. Buď to chápu blbě, nebo ...
Přílohy
výřez.png
Naposledy upravil MilanM dne 4. 11. 2017 15:17, celkově upraveno 1
MilanM
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eR99 4. 11. 2017 15:16

eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TrustNo1 6. 11. 2017 12:10

Minimální vklad pro nové klienty je 200 Kč. Částka se zablokuje na účtu nelze s ní nijak nakládat.
TrustNo1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod barnyss 6. 11. 2017 12:44

to je u všech účtů Monety
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MilanM 6. 11. 2017 19:38

Potvrzeno, nový klienti kteří založí účet bez využití pobočky, tak nemají nutný vklad 200Kč.
MilanM
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků