Navigace k měření vzdálenosti při běhu

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod slavop 12. 3. 2008 13:21

Zdravim, rad by som sa s Vami poradil. Pravidelne behávam a potreboval by som niečo, čo by mi meralo prebehnutú vzdialenosť. Rozmýšľal som nad spárovaním 6120c a nejakeho bluetooth gps modulu. Ale neviem, aký by bol signál, keby sa tento reciever nachádzal vo vrecku. Neporadí mi prosím niekto? Alebo neporadí niekto, ako inak riešiť túto situáciu?


//Kodl: Změněn název threadu
slavop
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ovo 12. 3. 2008 22:33

Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R... 8. 4. 2008 11:04

Přesně k tomuto účelu používám Nokii 6120 classic a GPS modul Evolve goTraxx. V jedné kapse mám GPS modul a v druhé telefon. V telefonu mám nainstalovonou aplikaci Nokia Sports Tracker (http://sportstracker.nokia.com). Aplikace počítá celkovou vzdálenost, průměrnou a maximální rychlost. Jsou tam i grafy: rychlost podle času, rychlost podle vzdálenosti, nadmořská výška podle vzdálenosti a trasa jakoby na mapě (ale mapa tam není). Trasa se dá vyexportovat do formátu pro PC aplikaci Google Earth. Tam je to pak super. Celá trasa je krásně vykreslená na mapě. Všechno funguje dobře. Jen občas jsou v měření GPS výkyvy, čož pak dělá v grafech falešné špičky.
R...
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xchmelikt 8. 7. 2008 11:14

nokia sports tracker je velice šikovná aplikace
nahraješ si svůj záznam, ať běhu, jízdy na kole autem, lyžovaní a pak uploadneš na web a pěkně máš přehled o aktivitách...
zkoušel jsem to s několika vypůjčenými GPS moduly, končně jsem se po dlouhém testování rozhodl pro koupi vlastního modulu, pořídil jsem si EVOLVEiTraxx příjem signálu je úžasný dokonce teď mám signál, sedím v kanclu (mám stůl u okna)..
narazil jsem však na problém: po sprárování s mobilem (E51) funguje TomTom na výbornou ale dataGPS (dtto nokia sports tracker) - hodí hlášku "GPS Nedostupné" a mám po ptákách...
obdobně se pak nechytá ani garmin mobile :(
prosím proto o radu co se s tím dá udělat... děkuji...
xchmelikt
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků