gps modul EVOLVE gTraxx

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kuca1982 29. 2. 2008 18:44

Na cybex.cz mě vyšel i s poštovným na 1490,-
Kuca1982
Junior

Odeslat příspěvekod funt 29. 2. 2008 18:52

Uz jsem se dival!Fakt supr!tak to tez tam objednam.JA pouzivam zatim Smar2gov a Garmin mobile Xt,jsem zvedavy jak to pojede!!
A jeste jedna otazka!Nevypina se ti samovolne kdyz nyni pripojeny pres BT?Tdy jsem nasel for http://navigovat.mobilmania.cz/testynaviga...amp;HID=20
a ze po 15 min. sam vypne kdyz nepovziva ho pres BT k navigaci,skus vyskouse kdyz jsme u toho!

//seterwohipikule: používej tlačítko editovat!
funt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TFSi 29. 2. 2008 19:26

funt píše:ted jsem nasel LD-4W za cenu 1699 kc to je stejna jak gTraxx

Co? Neblbni. :pozor2 goTraxx se dá koupit i o 300Kč levněji!

Už jsem to tady někde psal: mám goTraxx už od podzimu a za dva měsíce co jsem měl možnost ho používat (šel na reklamaci a ještě mi ho nevrátili) nebyl jediný problém. U mě v práci (uprostřed haly, na střeše jenom úzké světlíky) a přijímač chytal 11 satelitů! Kolega má Nokii L4W (nebo jak se to značí) a v místech se špatným signálem je na tom o poznání hůř než Evolve (šipka poskakovala, etc...)
Vyměním ojetého pionýra za neojetou pionýrku. Zn.: ojedu sám
TFSi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod funt 29. 2. 2008 20:39

No a s kterym telefonem pouzivas gTraxx?Nesekal se ti obraz pri navigaci nebo hlasy?jsem prosel nekolik foru a hodne lidi maji takovy problem na nokii e51(ja mam tez E51)s navigacnim soft.TT,pisou ze u nokii LD-3W to neni,ale to je mozna ze jen TomTom blbne.a gTraxx uz jmi tady nasli za 1150 kc.
TFSi: Jo a co mu bylo ze jsi ho reklamoval?

//seterwohipikule: používej tlačítko editovat!!
funt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike-biker 29. 2. 2008 22:07

funt píše:TFSi: Jo a co mu bylo ze jsi ho reklamoval?

Byl rozbitej. :lol:
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kuca1982 1. 3. 2008 06:57

K tomu samovolnému vypínání. Zatím najdéle jsem ho měl zaplý, když jsem ho zkoušel při cestě do práce, což je cca 30 minut a bez problémů. Pravda je, že pokud neni spárovaný, tak se zhruba po 20 mintách sám vypne. Ale to je myslim běžné :wink:
Kuca1982
Junior

Odeslat příspěvekod TFSi 1. 3. 2008 16:30

funt píše:TFSi: Jo a co mu bylo ze jsi ho reklamoval?

Celkem jsem ho zkoušel na třech telefonech: kolegova Nokia E50 - TT6 těch 5pozic/s asi nepobírá, tak se sem-tam mírně utne v hlasové navigaci a le jinak běžel v pohodě.
Můj Panasonic X700 - používám ho se SmartCom GPS na turistiku (a v létě snad i cykloturistiku ;)).
No a otec si ho občas půjčí ke své N6600.Používá tam TomTom5 (5.5? teď nevím) a taky v pohodě.

Jinak co mu bylo...
... netuším. V lednu jsem byl na výletě a v rámci zkratky jsem šel asi 2km pod VVN (nevím, jestli to s tím souvisí). Potom jsem ho normálně vypnul, nabyl a když jsem ho potom zapnul tak se sice tvářil jako že funguje, ale už se nezobrazoval v seznamu BT zařízení...
Vyměním ojetého pionýra za neojetou pionýrku. Zn.: ojedu sám
TFSi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod funt 2. 3. 2008 11:49

hm,to se stane,od toho nejsme pojisteni,hlavne at ten obchod bude spolehlivy kvule reklamace.jinak obcod uz mam vybrany ted zbyva po vyplate jen zajet a koupit.pak napisu svoje skusenosti o goTraxxu!
SAMSUNG GALAXY N7100 NOTE II (ROOT)
Nokia C7-00 Belle Refresh 111.030.0607 Hacked Edition
Sygic 13.1.1
Navitel Navigator 7.5.0.200
funt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 3. 3. 2008 18:08

Ta cena je skvělá, v době testu byl cca o 500 Kč dražší. Že bych konečně vyměnil svůj starý, ale naprosto spolehlivý Sirf II?
Jiří Kuruc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike-biker 4. 3. 2008 11:38

V poměru Cena - citlivost - výdrž NEMÁ konkurenci. Vydržel mi navigovat bez dobití asi 1.700 km během 3 dnů. Jedině na překážku jsou v noci blikající ledky, obzvláště modrá BT. Ale mě to neva, mám v autě takovou clonu, kam přesně pasuje, takže to nevidím. 8)
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod funt 6. 3. 2008 10:25

tak konecne mi prisel gps modul.je fakt citlivy,chyta signal skoro vsudy,presnost tez je vyborna.a s tym modulem mi prisel nejaky licenzni kod pro smar2gov,jak ho mam pouzit?v nokia mapach tam je tak ze se musim pripojit na net a koupit tu hlasovou navigaci ale nevim kde se zadava ten kod?vite nekdo? dikkkk
funt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike-biker 6. 3. 2008 14:05

Já jsem to neřešil, stejně je to jen trial verze a Smart2go je pro mě jako majitele TomToma nanic. :(
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod funt 6. 3. 2008 17:33

no a ktery navigcni software pouzivas?mi se nechce za to platit,ted resim garmin mibile xt ale nemuzu tam dat mapu cz,zatim co mi se libi tak tomtom nebo navicore,navicore je navic levnejsi.tak jestli se mi nepodari neco sehnat z netu tak budu muset platit za software.jinak co se mi libi na nokia maps ze si muzu koupit na tyden nebo na mesic,ja prave nepotrebuji navigaci porad ale jen obcas kdyz nekam vyrazim a je taky podrobna.
funt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike-biker 6. 3. 2008 21:56

Já mám P1i a ten si výtečně rozumí s TOmTomem. Kromě toho lze stahovat z poi.cz radary atd. Takže mám mapu Western nad central Europe - ta má 1,7Gb + Eastern Europe - kvůli HU,PL,SK a HR 100Mb. Naprostá spokojenost, zatím používám jen Western. 8)
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xbob74 7. 3. 2008 09:51

Zdravím,
tak po prostudování všech možných diskuzí jsem zakoupil go Traxx, propojoval jsem to s PDA a propojení přes BT je naprosto tragický. Vzdálenost bez překážky větší jak 2 metry a je špatnej signál a spojení spadne. Máte někdo lepší zkušenosti ???
Vidím to na reklamaci :(
xbob74
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků