Záznam trasy a měření vzdálenosti

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lrotrekl 10. 1. 2008 21:53

Existuje nějaký jednoduchý prográmek v symbianu nebo jave, který by zaznamenával projetou, projitou vzdálenost, nepotřebuju žádný mapy, jen mě zajímá vzdálenost, a když by to třeba zaznamenávalo maximální rychlost a podobný serepetčky to už byblo jenom plus...

Předpokládané použití na turistiku ve volném terénu, cyklistiku, a teď konkrétně na lyže :). Zajímalo by mě kolik je člověk schopnej za den najezdit a počítat si jízdy se mě fakt nechce :)
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janno-sk74 10. 1. 2008 23:27

Nokia C6-00 fw40.0.021
janno-sk74
Junior

Odeslat příspěvekod lrotrekl 11. 1. 2008 00:11

Supr. Díky. Ještě mě prosím řekněte jednu věc. Umí všechny GPS měřit nadmořskou výšku nebo je to jen u některých?

Zítrka si du pro modul, tak su zvědavej :)
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 11. 1. 2008 00:12

všechny :-)
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 11. 1. 2008 22:52

janno-sk74 píše:napriklad, Nokia + GPS = http://research.nokia.com/research/proj ... index.html


Nevim, proc, ale nechce se me spojit s BT GPS (Evolve GoTraxx a nokia E65), tomtom se spoji bez problemu...

Neví někdo o něčem jiném?
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků