GPS Bluetooth modul k PDA pro geocaching

Turistika, RDS-TMC, internetové mapy a další

Moderátor: Moderátoři Navigovat.cz

Odeslat příspěvekod johnee_r 17. 10. 2007 23:05

Zdravím,
rád bych si pořídil GPS Bluetooth modul ke svému PDA s Windows CE. Pročetl jsem nějaké diskuse a články, ale moc moudrý z toho nejsem. Co se hodí na něco, nehodí se na něco jiného. V první řadě bych to rád používal na turistiku a geocaching, v autě vůbec nebo málo. Každý ale chválí jiný chipset, takže nevím. Jaký modul byste mi pro tento typ použití doporučili?

Díky moc za odpovědi.
Naposledy upravil johnee_r dne 18. 10. 2007 15:17, celkově upraveno 1
johnee_r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XMike1 18. 10. 2007 00:02

Mám Navilock BT-359 (Sirf III, je to nástupca BT-338) a spokojnosť. Párkrát som ho použil aj pri pri chôdzi, aj v aute a je presný. V pohode fungoval aj s HP iPaq rx4240 aj s Nokiou 770. Objednal som Kaisera, ale navilock si aj tak nechám práve kvôli geocachingu.
XMike1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wsx234 18. 10. 2007 07:40

ja mam ten starsi bt-338 a tiez maximalna spokojnost.
wsx234
Návštěvník

Odeslat příspěvekod johnee_r 18. 10. 2007 15:26

Docela se mi líbí Evolve s podporou Geocaching, ale vím, že se starší verzí byly v tomto směru problémy. Jak je na tom novější verze?
http://mobile.itek.cz/gps-navigace-modu ... h-prijimac

Díky
johnee_r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kodl 20. 10. 2007 14:35

Takže obecně: Na turistiku a GC potřebuješ něco, na čem lze vypnout statickou navigaci. Třeba ti napoví TENTO Velký srovnávací test.

Za sebe ti mohu doporučit Haicom HI-406BT. Jeho přednosti jsem tu už několikrát popisoval.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Návštěvník