zjištění souřadnic na Nokii E50

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Hurvajz 23. 8. 2007 15:52

Dobrý den, poradíte mi někdo prosím, co si pořídit do tohoto symbianového telefonu za aplikaci, aby byla co nejlevnější, když potřebuju jen zjišťovat (=zobrazovat) souřadnice, nic víc. Tedy žádné mapy, žádné výpočty tras apod.
Hurvajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wsx234 25. 8. 2007 06:12

ak nebude pre symbian skus pripadne nieco free javovske
wsx234
Junior

Odeslat příspěvekod Hurvajz 25. 8. 2007 10:44

nemuzes byt konkretnejsi prosim? :eh
Hurvajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 25. 8. 2007 11:15

a nieje zistovanie suradnic priamo v tom? ale gps nemam, takze nemam skusenost
a
Junior

Odeslat příspěvekod Hurvajz 25. 8. 2007 19:51

No já si jdu pro telefon v pondělí, takže nevím, to by byla nejlepší varianta, kdyby to bylo v tom, ale o tom dost pochybuju...
Hurvajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wsx234 26. 8. 2007 05:50

pre javu by to bolo napriklad trekbuddy, vlkgps, navigami ... s online mapami ale free mgmaps, amazegps, nav4all, no tie chcu stale http pripojenie, co stoji peniaze. ale ako a ci to bezi na symbiane neviem. nemam symbian, takze cakam, ze sem daco hodi aj niekto, co ma skusenosti aj s nejakym free gps na nom.
wsx234
Junior

Odeslat příspěvekod kcg 27. 8. 2007 05:46

Hurvajz píše:No já si jdu pro telefon v pondělí, takže nevím, to by byla nejlepší varianta, kdyby to bylo v tom, ale o tom dost pochybuju...b/quote]


Nepochybuj, ale podivej se do menu -> nastroje -> poloha -- a nebo na tom samem miste navigator.

Karel
kcg
Junior

Odeslat příspěvekod p@p@ t. 27. 8. 2007 15:28

Jak píše kcg. Ale ještě je k tomu třeba připojit k mobilu nějaký GPS modul (nejlépe přes Bluetooth) :wink: Pak ukazuje polohu (zem. délku a šířku) na 4 desetinná místa + nadm. výšku a rychlost.
p@p@ t.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mario13 14. 5. 2008 21:06

Mne sa E50 resetne, ked sa snazim pouzit tu zabudovanu "Navigaciu", este nestihne ani bluetooth zapnut. Neviete v com moze byt problem?
mario13
Junior

Odeslat příspěvekod mario13 16. 5. 2008 07:56

Uz som ten problem vyriesil preflashovanim firmwaru (tu istu verziu co tam aj bola). Asi uz bol casom telefon zblbnuty.
mario13
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků