navigácia do TIR

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hurkar 7. 8. 2007 13:07

Akú navigáciu doporučujete do kamióna? Mám na mysli ktorá by vedela navigovať podľa výšky mostov, ich váhovej priechodnosti, poznala by zákazy pre "TIR" ... (hľadal som to či už to bolo riešené tu v diskuzii ale nejako sa mi nič nepodarilo nájsť). Trasy by boli väčšinou po západnej a severnej Európe
hurkar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 7. 8. 2007 20:24

Asi tě zklamu. iGO sice něco takového nabízí, ale podle TOHOTO článku je to nepoužitelné :-(

[quote="Lubor Kolář"tŘidiči kamionů zase budou zklamáni, když použijí typu vozidla TIR a zjistí, že iGo ignoruje hmotnostní limity či nízké mosty. Obě funkce však nenabízí ani žádná jiná navigace, je to jen určitý nápad, co vylepšit do dalších verzí.l/quote]
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imaster 8. 8. 2007 10:11

Někde jsem zaznamenal informaci o placených profesionálních bodech zájmu (POI) pro TIR. Řešilo to problém nosnosti, průjezdnosti a výšky tras pro TIR. Momentálně Ti ale nenajdu odkaz, protože server POI.cz kde jsem našel v diskuzi odkaz je odstaven pro udržbu.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurkar 8. 8. 2007 11:20

ďakujem, rieši to iba stav v čr alebo aj v európe? a je to použiteľné do akých navigácií?
hurkar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imaster 8. 8. 2007 11:24

Byl to zahraniční placený web, tak nevím kde to vše řeší ty průjezdy. A poi body nacpeš snad do všech navigací, já mám zkušenosti jen s Tomtomem, tam to funguje.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imaster 8. 8. 2007 19:30

Tady máš tu slíbenou stránku, pokud vládneš angličtinou.

http://www.tomtompoi.net/
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurkar 8. 8. 2007 20:57

... angličtina zatiaľ nieje mojou silnou stránkou :? ale učím sa :wink: , to čo som tam uvidel je veľmi zaujímavé :tleskani zajtra si to podrobnejšie pozriem aj so slovníkom "Low bridges" sú nízke mosty tieto stránky venujú sa iba mostom alebo je to iba názov servera ktorý rieši problematiku "TIR" so všetkým čo k tomu je treba? Ďakujem
hurkar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurkar 8. 8. 2007 21:18

i think, this side only for "low bridges" in UK, aj tak Ď za link, mož ešte niečo niekto pošle :wink:
hurkar
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků