vypnuti staticke navigace u MSI SF200

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Chuta 3. 8. 2007 20:02

tak uz nekdy zdvihnul tu hozenou rukavici a prisel na to, jak vypnout statickou navigaci u modulu MSI SF200? vseobecne po forech se traduje, ze to nejde. Prisel nekdo na nejaky zpusob?
Chuta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mkern3 12. 8. 2007 18:48

Moje MSI SF200 ma po factory resetu Statickou navigaci vyplou, ale zkousel jsem ji i zapnout a pak vypnout (jak jsem psal na jinem foru)

Zkusil jsem na stroji s Windows Mobile 5 aplikaci APLSIRF (verze 0-0-0-2). Prechod do SIRF modu bez problemu (prave tady mi Navibe zamrzalo). Precteni verze firmware ok ("GSW3.2.2_3.1.00.12-SDK003P1.01a", BTW je mozno zjistit, jaky firmware byl recenzovan?), precteni stavu Staticke Navigace ok (00 = dohaduji se, ze to znamena vypnuta), zmena stavu Staticke Navigace ok, precteni stavu Staticke Navigace ok (01 = zitra/pozitri uvidim, jak poridime u dalsich kesek).


Ale pak se mi podarilo navigaci odvarit spatnym nastavenim rychlosti komunikace... (ponechal jsem defaultnich 4800 bd) Cekani ani den ani dva ani dva a pul nestaci. Nejkratsi cekani, ktere vedlo k factory resetu trvalo 3,5 dne... Tak opatrne.

Nejdulezitejsi je teda rychlost komunikace: mne to funguje s 38400
mkern3
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků