Potreboval bych poradit s prevodem zaznamu ujete trasy ve formatu gpx na format zobrazitelny v Google Maps.
Pro prevod pouzivam program PoiEdit, ale problem je v tom, ze on mi kazdy bod ulozi zvlast:
---------------------------------------------------------------------------
2149</name><Point><coordinates>16.30091,49.36658,0</coordinates></Point></Placemark><Placemark><name>Point 2150</name><Point><coordinates>16.3006,49.3666,0</coordinates></Point></Placemark><Placemark><name>Point 2151</name><Point><coordinates>16.30028,49.36662,0</coordinates></Point></Placemark><Placemark><name>Point 2152</name><Point><coordinates>16.29996,49.36664,0</coordinates></Point></Placemark><Placemark><name>Point 2153</name><Point><coordinates>16.29963,49.36666,0</coordinates></Point></Placemark><Placemark><name>Point
---------------------------------------------------------------------------
Stahl jsem si jednu hotovou trasu z Internetu a tam je tento format:
---------------------------------------------------------------------------
16.26445,49.31958,0 16.26442,49.31957,0 16.26439,49.31956,0 16.26436,49.31954,0 16.26433,49.31953,0 16.26429,49.31952,0 16.26425,49.3195,0 16.26421,49.31948,0 16.26417,49.31946,0 16.26412,49.31944,0 16.26407,49.31942,0 16.26403,49.3194,0 16.26398,49.31938,0
---------------------------------------------------------------------------
Vse je jako jedna trasa a podle toho se to taky tak zobrazuje. Nenasel jsem ale program, ktery mi gpx format prevede primo do nej. Neznate takovy?
Dekuji