gpsmap 60csx vs etrex vistahcx

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod velkej.sef 26. 6. 2007 08:29

koukal jsem se, ze konecne na strankach garminu maji etrex vista se sirfstaremIII coz je super zprava. akorat sem trochu na pochybach, proc stoji o 120$ min nez gpsmap60csx. vite nekdo proc je vistaHCX levnejsi i pres to, ze vazi min, vydrzi na baterie vic a ma (afaik) stejny funkce?

https://buy.garmin.com/shop/compare.do? ... roduct=310
velkej.sef
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xpj 29. 6. 2007 09:09

Že by to bylo tím, že nový "high-sensitivity" chipset je levnější než Sirf-III chipset? ;-)
Garmin eTrex Legend (2Q 2005-4Q 2006)
Garmin GPSMAP 60CSx (4Q 2006-forever) + Topo Czech v1.2
xpj
Junior

Odeslat příspěvekod Dr.Sid 3. 7. 2007 16:14

HC modely zatim nejsou v prodeji, nikdo je nevidel. Takze tezko rict. Neni vylouceno ze az prijdou do obchodu (ocekavaji se behem cervence co jsem zatim videl) tak ty starsi se slevni.

Co vlastne maji za cip a jak je dobry se taky nevi, jenom se predpoklada ze bude lepsi nez ten stary v techto modelech.
Zda to je Sirf III (asi neni, u Map 60CSX to pisou) nebo jaky ten cip bude ve srovnani se Sirf III se nevi.
Dr.Sid
Junior

Odeslat příspěvekod Sibstr 17. 7. 2007 17:33

Rozdíl v ceně má také nastarosti rozdíl v konstrukci obou zařízení. Šedesátková řada má mnohem lepší konstrukci - mnohem biltelnější a prostě celkově lepší provedení. Také použité materiály jsou kvalitnější. Každý kdo viděl tyhle zařízení rozmontované mi dá jistě za prtavdu. Prostě šedesátková řada je dělaná do těžkých podmínek, narozdíl od etrexů.
Sibstr
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků