Vyber GPS modulu do auta

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 5. 2007 03:24

Kupil som Orange SPV M3100 (HTC TyTN) a potreboval by som pomoct s vyberom GPS modulu do auta. Moja predstava je komunikacia cez BT, modul schovany v kufri a aby sa modul bol schopny sam vypnut po vypnuti elektriny v aute. Chcem tym dosiahnut menej kablov a zariadeni v priestore pre vodica, odpadne tiez problem, ze je iba jedna nabijacka, ale telefon aj GPS modul potrebuju naraz nabijat a aby mi auto "nesvietilo" na modro ked to nebude treba a tym nelakalo rozne pochybne existencie. Teraz mam na navigaciu Mio P550, pri nom som taketo riesit nemusel.
anonymni

Odeslat příspěvekod cz_brumla 25. 5. 2007 12:22

tak si kup evolve solar GPS (http://www.evolve.cz/produkt.php?pm=4&pid=3&pkrok=2), ten splnuje presne tve pozadavky a navic je za rozumne penize.
cz_brumla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 5. 2007 15:32

cz_brumla - hmm, len do kufra mi je dost na nic solar. Hladam nieco, co bude v aute na stalo, ziadna manipulacia.
anonymni

Odeslat příspěvekod cz_brumla 30. 5. 2007 12:14

Haldo píše:cz_brumla - hmm, len do kufra mi je dost na nic solar. Hladam nieco, co bude v aute na stalo, ziadna manipulacia.


njn, ale ten solarni clanek nemusis pouzivat povinne - ma to samozrejme i vestavenou baterii typu Nokia ktera se da dobijet z auto zapalovace
cz_brumla
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků