RDS-TMC po X-té v CR

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod piErcE 6. 5. 2007 16:27

zdravim,

hraju si ted s RDS-TMC na StreetPilotu C550 a v posledni dobe se zacala chovat jinak nez drive - bez ohledu na to, co mam vybrany za prijem (TEST-CRO nebo TIC PRG), se vzdy stahnou data z cele CR vcetne Prahy.. to se data obou dvou provideru sloucila?
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod suppfly 16. 6. 2007 19:41

aspon mas prehled o celem uzemi, me C550 pokud sem v cesku ukazuje je problemy co jsou na naplanovane trase
suppfly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod piErcE 17. 6. 2007 14:22

suppfly píše:aspon mas prehled o celem uzemi, me C550 pokud sem v cesku ukazuje je problemy co jsou na naplanovane trase

mas posledni firmware? nevim jak predchozi ale mam posledni firmware a stahne mi vzdy vsechna dostupna data a mohu si je prozlizet...
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod suppfly 30. 6. 2007 13:26

nevim jestli ma posledni aktualizaci ale asi ne pred pul rokem jsem aktualizoval firmware a ted mi to trochu blbne, obcas uplne vypadnou satelity ale nemam moc casu si s tim hrat tak to nechavam bezet takto, puvodni firmware byl podle me lepsi ten bezel jak hodinky, RDS-TMC mi doma v nemecku bezi bezvadne a v cesku je to taky korektni, je fakt ze jezdim v cesku 3x rocne D1 a pokud sem v praze tak se spoleham na sebe a radio, bo je aktualnejsi
suppfly
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků