GPS vs. Nokia E50

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod freemansk 3. 5. 2007 15:16

Zdravim lidicky smartikov :D cem sa opytat nemam moc skusenosti z GPS vobec sa v tejto oblasti nevyznam ale mam zaujem o navigaciu GPS do auticka... lepsie aj kolega (on ma nokiu 6280) a chcely by sme nieco ako iba antenu (Bluetooth spojenie samozrejme ziadne kable) existuje nieco take? ak ano prosim o radu sice mozno o GPS je tu toho vela ale neviem sa v tom vyznat (cisty bordel a odklananie od temy) ak mozte poradte som moc vdacny daaakkkkuujjjeeemmm :wink:

//Breaker: téma presunutá zo sekcie Symbian, oznámené súkromnou správou
Aktualne mobily: Motorola MPX220+Kingston MiniSD 1GB (WM03), T-Mobile SDA (WM05), Nokia E50+Nokia Micro SD 64MB+Orginal Nokia sluchatka (Symbian 9.1)
freemansk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krokodýl 3. 5. 2007 19:19

Tak pro tvůj telefon je možno použít navigaci TomTom 6. Napsáno je tu o něm hodně. Stačí pořídit GPS bluetooth modul , o těch je tu taky hodně. Ovšem kolega s 6280 má smůlu, protože tento telefon nemá operační systém.
Krokodýl
Junior

Odeslat příspěvekod kodl 4. 5. 2007 13:26

I kolega může navigovat. Ale jen v javové navigaci - nicméně to není nic moc.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barton 4. 5. 2007 13:35

ja to mam a funguje mi to paradne. Tomtom6 a mapu SK-CZ-HU-PL. Posledna verzia uz ma Slovensko ovela lepsie spracovane. Ak dam v E50 simulaciu trasy tak obcas nestiha (pomalsi CPU) no v realnom nasadeni to ide ok - vyskusane. Pouzival som MSI bluetooth GPS reciever stari model s max 10satelitmi. Mne naslo max 7-8.
barton
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků