Proč je u nás RDS-TMC k ničemu

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod potapka 20. 2. 2007 10:43

hmm, tak jsem chtěl vložit ten obrázek, ale asi to tu nepůjde.
Sorry
potapka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 20. 2. 2007 10:44

Pošlete mi je prosím e-mailem na marek.lutonsky@cpress.cz. Buď je vystavím přímo sem, anebo dám do bleskovky na Navigovat.cz.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 12. 3. 2007 11:31

Přikládám obrázky k výše zmíněné situaci:

Obrázek

Obrázek
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slaughter 17. 5. 2007 20:53

Dobry den, nahodou jsem narazil na tudle diskuzi a rek si ze dynamicke navigovani taky zkusim, jco to bude delat.
Mam v aute zabudovanou Blaupunkt DX, avsak po cca hodinove jizde prahou jsem nemel prijatou jedinou zpravu.
Nastavenim to nebude, protoze muzu vicemene nastavit jen frekvenci z ktere cerpat (vyber CR1/Regina). Mam ted v aute ale starou mapu (2004), je mozne ze by neobsahovala ty potrebne tabulky, nebo kde jinde by mohl byt problem podle vas?
Diky za odpoved, pokud pouzivam spatne vlakno, tak se omlouvam a prosim o presun...
Slaughter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod P800 17. 5. 2007 23:07

Při tak starých mapových podkladech se dá předpokládat, že lokalizační tabulky nebudou vůbec žádné.
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slaughter 18. 5. 2007 20:17

Tak je to opravdu mapou, dnes jsem zkusil aktualni verzi a zpravy prijimam...
Slaughter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VelkýMachr 22. 3. 2008 13:45

Navigace: NAVIGON 6.2 + POI Warner3; i-GO 8; TT 7.450; Route66; OziExplorer; Dynavix 7 v.2.3
CB: ELIX 77S; Sirio TURBO 1000 a mám doopravdy aktuální dopravní informace
VelkýMachr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 22. 3. 2008 14:49

Na D1 už jezdím pravidelně od r.1977,mohl bych sepsat román co vše tento kus asfaltu v délce něco přes 200km zažil, - a tyto cedule a navíc ovládané z Ostravy to je fakt špica.- jen potvrzují celkový příběh
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VelkýMachr 22. 3. 2008 16:15

to polda:
pochopitelně s D1 máš jednoznačně pravdu, taky po ní už léta jezdím. Já ale měl na mysli spíš to, že pokud to nemá být Kocourkov na druhou, asi by TMC, a jedno zda šířené pomocí RDS, či jinak, a informační systém daný těmi cedulemi, měl vycházet z jednoho zdroje, dá se říci, měl by to být jeden systém. A že to u nás funguje tak, že to nefunguje víme už pěkně dlouho. Akorát evidentně ti, co by to měli řešit, jsou, jako jediní, spokojení.
Navigace: NAVIGON 6.2 + POI Warner3; i-GO 8; TT 7.450; Route66; OziExplorer; Dynavix 7 v.2.3
CB: ELIX 77S; Sirio TURBO 1000 a mám doopravdy aktuální dopravní informace
VelkýMachr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kybys 26. 3. 2008 13:21

Mel bych jedn dotaz jako novacek. Privezl jsem si ze statu TomTom 920T a chtel bych se zeptat, zda-li musim nejak nastavit svoji Dopravu v TomTomu? Nebo si to samo najde pristupnej kanal, ze ktereho bude cerpat informace? Ptam se proto, pac vim ze to v CR zatim moc nefunguje, ale uz jsem parkrat jel a nikdy mi to nic nenahlasilo...zelene kolecko mam a uz jsem byl i v zacpe :)
kybys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 3. 2008 13:42

Najde si to frekvenci samo. Pokud ne, zadejte přímo frekvenci ČR 1 Radiožurnálu nebo jiné stanice, která u vás RDS-TMC vysílá.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kybys 26. 3. 2008 14:01

dekuji ;)
kybys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 26. 3. 2008 18:01

Upozornění - ČR 3 má být stále jen v testu,takže z této stanice infa NE !!
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike-biker 26. 3. 2008 18:14

Bude to ještě chtít pár velkých nehod a zápcu, ve které zmešká ministr dopravy rande s milenkou. Pak se věci začnou hýbat... :lol:
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 3. 4. 2008 08:21

ČR3 už má normálně fungovat...S tím ministrem na to nevěřím,oni si začnou létat vrtulníkem :)
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků