MDA compact a Nokia LD-3w: Nějak nekomunikují:-(

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Křemil (novy) 7. 10. 2006 15:10

Mám Mda compact a gps Nokia LD-3w a nemůžu to rozchodit. Mda si Gps najde, ale už při párování je problém. I když zadám přednestavený kód 0000, tak to pár minut přemýšlí a potom vyhodí hlášku, že kód je chybný a mám zadat nový. Potom to nějak schroupne, ale tím končím. TomTom, ani Smart mapy jsem nerozchodil. Vypadá to na problém v Mda, gps modul funguje dobře jak s mobilem, tak s PDA Siemens. Přijde mi, že zrada je někde v com portech. Máte s tím někdo zkušenosti??? Dík za každou radu :lol:
Křemil (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KarelMlha 7. 10. 2006 15:26

Já jsem Mda Compact II s tímhle nerozchodil a nevím zatím o někom, komu se to podařilo. Možná se tady dovím něco jiného, ale v době kdy jsem to dělal se to nepodařilo ani nikomu na ce4-you.cz, kde jsem to hledal na fóru. Kupoval jsem proto GPS přijímač Adapt Nemerix AD-500 Bluetooth a s tím to jde v pohodě.
KarelMlha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Křemil (novy) 7. 10. 2006 17:12

Jak už jsem psal, tak mám problém s komunikací mého Mda compact s WM2003SE a gps Nokia. Prý by to mohl vyřešit upgrade na WM2005. Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Dík
Křemil (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod USER47 7. 10. 2006 17:26

Mám takový tušení, že pro compacta žádný wm5 nejsou.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Křemil (novy) 12. 10. 2006 12:27

Tak už mi to chodí:mrgreen: Byl jsem kvůli tomu 3x v Děčíně za kamarádem, ale ani ten si nevěděl rady. Předal to svému PC-machrovi a ten to dokázal! Díky MARKU!!! Teď to chodí super, TomTom 6 nabíhá během chvilky a já už nebloudím :D
Křemil (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Huky 30. 10. 2006 12:51

Mohol by si prosim ta napísat ako si to spochodnil mne sa to stále nedari prosím porad mi som na icq 215219766
Huky@zoznam.sk

Dakujem
Huky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alexxx 19. 8. 2007 09:06

jo docela by taky zajímalo jak si to rozchodil už jsem slyšel že s nokii jsou problémy protože uplně nedodržuje standardy. No stručnej popis bys sem mohl dát
...Vy se mi smějete že jsem jiný???...
...Já se směju vám že jste všichni stejný!!!...
alexxx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 20. 8. 2007 09:53

A stále totéž dokola :-)
kodl píše:Jak už bylo uvedeno mnohokrát, se spárováním Nokie LD-3W (o starší ani nemluvím) a WM zařízení jsou problémy. url=http://navigovat.mobilmania.cz/clanky/AR.asp?ARI=113248]Například při Velkém Srovnávacím Testu GPS modulům/url] se to nepodařilo vůbec. Zkus nějakou z url=http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?p=17764&highlight=&sid=1bd2ff15007f73487b176f95425ee483]TĚCHTOO/url] rad.

Napiš sem návod, jak jste to zprovoznili. Popis cesty do Děčína můžeš vynechat :-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mateso 20. 8. 2007 13:19

Je to easy.. staci , detekovat LDW, vypnout LDW klepnout na parovat v PDA (nebo neco podobnyho to je a pri odklepnuti LDW rychle zapnout.. :)
Mr. Neverseen :)
Mateso
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků