Jak upevnit navigaci do auta?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vasin 3. 10. 2006 19:51

No neni spatnej .. mel sem ho .. ale .. hodne se chveje a kamosovi se ulomil ten plast je divnej jako moc krehkej.

Preferuju Dickotu .. zitra vyfotim.
vasin
Junior

Odeslat příspěvekod vasin 3. 10. 2006 20:02

Pokud mohu doporucit fakt neco echt .. tak nepouzivat husi krk ale koupit si od Broditu drzak pro drzak .. konsoli .. dava se do ruznych mezer a tak ... drzi to jako cert da se demontovat nevrta se .. je to bomba
vasin
Junior

Odeslat příspěvekod jannnn 4. 10. 2006 06:20

vasin píše:No neni spatnej .. mel sem ho .. ale .. hodne se chveje a kamosovi se ulomil ten plast je divnej jako moc krehkej.
sakra, sem se tu taky mohl zeptat driv... :?

no nic, kdyztak ho nak drsne votunim, aby se tak neklepal :D
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VelkýMachr 4. 10. 2006 06:56

jannnn píše:jen nevim jak k tomu dostanu kabel od nabijecky, jelikoz u Octavie je napajeni umisteno ve stredovem tunelu az uplne vzadu :?

Ano, znám z vlastní zkušenosti, kabel od nabíječky ve škodovkách natolik překáží, že je to téměř nepoužitelné. U služebního jsem vyřešil, koupil v autopotřebách prodlužovačku „dvojče“ a u Fábie upevnil na suchý zip pod přístrojovou desku. Takto kabel nepřekáží, ale je to jen ošklivý!
Jinak vasin má pravdu, pokud to jde, systém ProClip od Broditu je prostě nejlepší. Prodává jej např. Sunnysoft a stálý proud u škodovek lze „přitáhnout“ např. od rádia průduchem klimatizace – viz. má fotka výše.
Od „husího krku“ pokud to jenom trochu jde, jít pryč. Mám ho na služebním, musím, protože to potřebuji mít přenositelné. Dá se s tím jezdit jen na ležato a opřené o palubní desku a je to tak „šeredné“, že se na to ani nedá dívat… Jo a už tam mám druhý, první se po necelém roce rozpadl (Sunnysoft uznal jako reklamaci)
VelkýMachr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vasin 4. 10. 2006 08:18

Je ja nevim jak sem vlozit fotky :o/

Jinak sem koukal jak ma Velkej Machr drzak .. rekl bych ze dobry o tomhle sme uvazoval ale pak mi to prislo daleko na ovladani a zvolil sem variantu bliz .. ale jak rikam nevim jak sem dat foto ( i kdyz stoji za ***** muj telefon je na foceni spatnej )
vasin
Junior

Odeslat příspěvekod VelkýMachr 4. 10. 2006 09:23

vasin píše:Je ja nevim jak sem vlozit fotky :o/

Těžko. Je to potřeba umístit kdekoliv na internetu a sem dát link pomocí [Img]. Nutno říci, že jsou weby svou konfigurací již archaické, ale v tomto směru užitnější.... :lol:
Jinak k tomu držáku, měřím 188 cm a podle paní s kterou bydlím mám "ruce jako opičák", takže pro mě je to akorát. Ale je fakt, že jsem to řešil v době, kdy ProClip nebyl u nás k sehnání. Kdyby byl bylo by to na levém středovém výdechu klimatizace.
A ještě jinak, všechny foťáky na mobilech stojí za *****, akorát někteří z nás si to nedokáží přiznat. :mrgreen:
VelkýMachr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vasin 4. 10. 2006 10:09

Sem lepsi .. sem vetsi vopicak 189cm.

A ano presne sem zvolil vre fabii prekryti leveho vydechu klima .. kazdej rikal at to ndelam .. ze nebud echladit .. nesmysl .. chladi jak ma .. naopak .. netahne mi na hlavu.

Na navigaci dosahnu bez problemu a jak je to niz nesviti to v noci tolik do oci.
vasin
Junior

Odeslat příspěvekod jannnn 4. 10. 2006 16:22

takze uz sem ji dostal a umistil takto:
Obrázek
pride mi to lepsi nez vpravo, tam (i kdyz mi cloni jen haubnu) sem o ni sam od sebe vzdycky zavadil pohledem. tady v tom miste vubec nerusi. K ty kvalite - no pravda nic moc, jelikoz ale s tim nebudu jezdit 1000 km mesicne, tak to celkem jde. (co bych za 300 taky chtel:))
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VelkýMachr 5. 10. 2006 07:26

Dobrý, argumentům rozumím. Pro mě by to ale asi nebylo. I když „mám obě ruce levé, levá je ještě levější….“
Jen by to chtělo ještě ověřit v noci, i v nočním režimu to dělá nepříjemný odraz na předním skle a aby to nebylo moc na očích. A napájení kabelem bude asi taky „na hlavu“, byť možná i řešitelné….
VelkýMachr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod El Carlos 5. 10. 2006 08:19

[quote="VelkýMachr";
A ještě jinak, všechny foťáky na mobilech stojí za *****, akorát někteří z nás si to nedokáží přiznat. :mrgreen: /quote]

OT: no já třeba čekal 3 roky na N73 a pro mě je 3.2 MPx dokonalé. Hlavně, že nemusím nosit s sebou nějakej další přístroj.

Navíc pro fóra se víc hodí mobil. Jde většinou o zobrazení něčeho a je jedno jaký to má kontrast, sycení a tyhle kravinky na který si poslední dobou hraje každej s kompaktem za desítku. K čemu by nám zde taky byla fotka o velikosti 4 MB?
Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VelkýMachr 5. 10. 2006 09:25

to El Carlos:
také OT: k vyvrácení mé hluboké myšlenky nedošlo, jenom k potvrzení. :tleskani
Ale myslím, že to patří do jiného vlákna, abychom nebyli pokáráni... :pozor2
VelkýMachr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 5. 10. 2006 10:49

[quote="VelkýMachr";...Od „husího krku“ pokud to jenom trochu jde, jít pryč. Mám ho na služebním, musím, protože to potřebuji mít přenositelné. Dá se s tím jezdit jen na ležato a opřené o palubní desku a je to tak „šeredné“, že se na to ani nedá dívat… Jo a už tam mám druhý, první se po necelém roce rozpadl (Sunnysoft uznal jako reklamaci)z/quote]

Ale jo. I husi krk se da pouzit. Jen se musi vhodne natvarovat. Ja ho mam vytvarovany tak, ze lezi na palubce a jen konec s drzakem je mirne zvednuty aby pod nim bylo misto na napajeci kabel. Jedine tak se to da pouzit bez toho, ze by se to vselijak klepalo a zmitalo.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VelkýMachr 5. 10. 2006 11:28

Ano, přesně tak to mám na služebáku, jen kvůli kabelu napájení mám PDA naležato. Ale hezké to není, i když souhlasím, že funkční ano.
VelkýMachr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luhal 12. 10. 2006 11:22

Fido+ píše:[quote="VelkýMachr";...Od „husího krku“ pokud to jenom trochu jde, jít pryč. Mám ho na služebním, musím, protože to potřebuji mít přenositelné. Dá se s tím jezdit jen na ležato a opřené o palubní desku a je to tak „šeredné“, že se na to ani nedá dívat… Jo a už tam mám druhý, první se po necelém roce rozpadl (Sunnysoft uznal jako reklamaci)z/quote]

Ale jo. I husi krk se da pouzit. Jen se musi vhodne natvarovat. Ja ho mam vytvarovany tak, ze lezi na palubce a jen konec s drzakem je mirne zvednuty aby pod nim bylo misto na napajeci kabel. Jedine tak se to da pouzit bez toho, ze by se to vselijak klepalo a zmitalo.


Ja davam TTOne nalevo na sklo podobne jako Jannnn, napajeci kablik pribouchnu mezi palubku a dvere a dole u packy na haubnu mam dodelanou zastrcku 12V (porizovaci cena 60 korun+pulhodina prace z cehoz 25minut padlo na montaz/demontaz plastu). Zbytek kabelu napajeni dole stahnu gumickou. Vubec to neprekazi a videt to taky neni. Jedine ten kousek kabliku na palubce ke dverim.
Na fotky se snad casem dostanu....... :nenapadne
Luhal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlasi 23. 3. 2013 15:48

Sorry, že otevírám šest let staré téma, ale nač zakládat další se stejným tématem.
Mám následující problém.. Navigaci mám umístěnou v levém spodním rohu, ale přísavka nedrží jak by měla. Problém nastává když začnu topit a sklo se ohřeje na větší teplotu, držák i s navigací mi pak v průběhu jízdy spadne tak po deseti minutách. Stejně tak když zastavím a sklo se opět ochladí.
Řešil jste někdo tento problém? Díky za každý nápad.
vlasi
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků