Jak upevnit navigaci do auta?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod XXTeens 9. 7. 2006 06:27

Přemýšlím o tom, že bych si pořídil Tomtoma, ale odrazuje mě, že ty navigátory maj držák jen na přední sklo, což policajti trestaj pokutou. Dá se to připevnit i jinak?
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 9. 7. 2006 09:03

Dá. Na palubní desku se přilepí/přišroubuje hladká ploška a přísavka se přisaje k ní. Anebo se použije nějaký držák na přední (ne na horní) plochu palubní desky apod.

Já ale pořád doufám, že bych policistu přesvědčil i s rozumně umístěnou navigací na čelním skle.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin K. 9. 7. 2006 16:30

tak jsem si poridil TomTom One a resil take dilema, kam s nim, bohuzel v levem spodnim rohu, kde je v palubce i misto kam by v drzaku hezky zapadl, takze by ani nezavazel ve vyhledu(krome te prisavky) je uz sklo priluz prohle, takze prisavka nedrzi :( Takze jsem vzal jen kousek drzaku a pripevnil do vydechu vetrani ve stredove konzli auta...padne tam jako ulity a je na nej krasne videt. Stejne na me z toho stredovyho sloupku chlednej vzduch nedofoukl(klimu nemam :( ), tak se aspon chladi TomTom :P
Čo bolo, to bolo....
Martin K.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XXTeens 10. 7. 2006 06:58

Nemáš třeba nějaké foto, jak to vypadá? To jsi nějak rozebral tenhle držák??

http://www.alzasoft.cz/ImageWrite.asp?CO=PP583a-5&FL=4

Díky.

Marek L. píše:Já ale pořád doufám, že bych policistu přesvědčil i s rozumně umístěnou navigací na čelním skle.
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 10. 7. 2006 09:16

Když na něj narazím, tak mám stejně smůlu. Když si něco bude chtít najít, tak si asi i najde.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin K. 10. 7. 2006 17:54

XXTeens píše:Nemáš třeba nějaké foto, jak to vypadá? To jsi nějak rozebral tenhle držák??

Naposledy upravil Martin K. dne 10. 7. 2006 20:40, celkově upraveno 1
Čo bolo, to bolo....
Martin K.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XXTeens 10. 7. 2006 18:27

Dík..
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 10. 7. 2006 23:29

Mam na skle a nijak to neresim. Odmitam totiz pri bloudeni v neznamem meste koukat nekam k radici pace misto abych koukal na cestu.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin K. 12. 7. 2006 13:51

Čo bolo, to bolo....
Martin K.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XXTeens 12. 7. 2006 19:11

Dobrý!! Díky..
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yngwie 12. 7. 2006 20:36

Jo jo, nejlepší je to uchytit do fukaru :wink:
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 13. 7. 2006 13:47

No nevim. Vzhledem k tomu ze vtehle vedrech mivam klimu naplno, asi to tomu nebude delat dobre. Pak to ledove vezmes z auta, srazi se v tom vlhkost a mas po srande.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luhal 26. 9. 2006 11:49

:tleskani Wau ! to je napad! Ja si porad lamu hlavu jak to udelat abych nikde nevrtal a tohle mne nenapadlo. Super!
Luhal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VelkýMachr 26. 9. 2006 13:32

Docela by mě zajímalo zda někdo tu pokutu za PDA, či PNA na čelním skle vůbec dostal. Zda to vůbec není nějaká kachna taky chytrých novinářů, či podobných příživníků.
Jinak, i když „husí krk“ mám na služebáku, považuju to za nejméně vhodné a krajně nevzhledné a nepraktické řešení problému. Na svém mám aktivního Brodita, sice přišroubovanýho, ale napevno, a to na vrchu přístrojové desky tak ,aby nebránil ve výhledu ale přesto byl na očích a jsem spokojený. Byl jsem s tím i na STK, bez připomínek - byť to jinak byli pěkní magoři (ale to sem asi už nepatří).
Jo, a výdechům klimatizace bych moc nevěřil, to spíš už systému ProClip od Brodita (bez vrtání, přesto pevné a lehko demontovatelné).
VelkýMachr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod feihong 26. 9. 2006 14:01

Ja to neresim mam pda pripevneny v drzaku od Dicoty normalne na prednim skle. Bavil jsem se o tom uz s par policajtama a kazdej rikal ze to je bez problemu. No a kdyby doslo na nejakyho chytraka z MP co by mel problem tak to sundam a at mi to dokaze ze to tam bylo
feihong
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků