Už rok čekám na chytré PDA s GMS a GPS - poraďte prosím

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mkc 23. 6. 2006 10:19

Každý den s napětím otvírám mobilmanii.cz,sleduji stránky výrobců a pořád nic. Moje požadavky PDA s WM5,GSM,/UMTS?/GPS,EDGE,GPRS,WIFI,Bluetoth,2 mpix foto, display alespoň 240x320, slot pro paměť. karty, jack 3,5, USB-host2.0, úměrná hmotnost a rozměry-čím menší ,tím lepší.
Vím , že se prodává HP iPAQ hw6915 a bude se prodávat
Fujitsu-siemens T830 ale proboha co ty displaye?/240x240/
a rozměry?
Líbil by se mi např.Qtek S200 nebo 8500 ale každému vždy něco chybí,jako by se výrobci dohodli mezi sebou a pořád si z nás dělali srandu.
Už ani finance v mém případě nehrajou takovou roli ale zboží prostě není.
Tak kdy už ?....další rok? :cry:
mkc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hujerek 23. 6. 2006 10:33

Bude to možná divné, ale i já mám úplně ty samé požadavky.
Letos jsem pořídil Qtek 8310 takže bez WIFI už ani ránu. Takže úplně stejně, hlavně WM5 Pocket PC edition, GSM (UMTS nemusím) EDGE,GPRS,WIFI b/g, Bluetooth, 2mpix a větší foto, display alespoň QVGA, GPS, slot pro paměť. karty.
Díval jsem se na Asus P525 - http://www.mobilnaut.cz/?inc=art&id=639 ... lizov%E1no)
Vypadá ideálně, jen mu zase chybí GPS, sakra.
hujerek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kojot 23. 6. 2006 11:37

Nechci byt ustepacny, ale "aspon QVGA", kdyz si asi 20 mesicu uzivam v "telefonu" 320x320 je pro me usmevne. To jsou docela male naroky..., kdyz uz, tak aspon 480x480 nebo 480x320, min me ani nehne.
Kojot
Junior

Odeslat příspěvekod hujerek 23. 6. 2006 11:46

Kojot píše:Nechci byt ustepacny, ale "aspon QVGA", kdyz si asi 20 mesicu uzivam v "telefonu" 320x320 je pro me usmevne. To jsou docela male naroky..., kdyz uz, tak aspon 480x480 nebo 480x320, min me ani nehne.

:pozor2 Víš, já nechci žádnou velkou obludu, spíš něco jako ten Asus P525, čím kompaktnější tím lepší. Nicméně problém je pořád stejný (a světším rozlišením i větší)": kde to vzít. Bude to ještě letos ? Prostě QVGA je minimum, a pokud to bude VGA a bude to "kompaktni" tak co by ne :lol:
hujerek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kojot 23. 6. 2006 11:52

hujerek píše:
Kojot píše:Nechci byt ustepacny, ale "aspon QVGA", kdyz si asi 20 mesicu uzivam v "telefonu" 320x320 je pro me usmevne. To jsou docela male naroky..., kdyz uz, tak aspon 480x480 nebo 480x320, min me ani nehne.

:pozor2 Víš, já nechci žádnou velkou obludu, spíš něco jako ten Asus P525, čím kompaktnější tím lepší. Nicméně problém je pořád stejný (a světším rozlišením i větší)": kde to vzít. Bude to ještě letos ? Prostě QVGA je minimum, a pokud to bude VGA a bude to "kompaktni" tak co by ne :lol:t/quote]


Nosim to v pouzdre po Nokii 6600 :D
Kojot
Junior

Odeslat příspěvekod mkc 23. 6. 2006 13:05

Jo ještě je vlastně jedno zařízení, které by velmi vyhovovalo a to
Mio A701 rozměry super,display taky ujde ...ale zase chybí Wifi atd....připadá mi to ,že výrobci chrlí každou chvíli desítky mobilů,
který jsou naprosto o ničem...asi se jim nechce vydělávat.Proboha to jěště žádnýho managera od HTC,Nokie,HP....nenapadlo,že by mohli pořádným PDáčkem porazit ostatní na trhu a vydělat slušnej :shock: :idea: peníz?????????????????????????????????????????????????????
mkc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod USER47 23. 6. 2006 13:14

Není lepší si za pár korun koupit externí GPS modul a k tomu nějaké pořádně nabouchané PPC?
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 23. 6. 2006 13:23

A jeste k tom unejakej tel. s BT : ) Ja bych asi doporucil MDA Pro a k tomu BT GPSku : ) Ikdyz to zas nebude mit USB host, chjo : )
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod mkc 23. 6. 2006 15:31

BT GPS nechci, pořád to budu někde hledat, v autě dvojí napájení,
na cestách např.na kole další krabička a starost navíc.Jinak samotnou GPS vlastním/Magellan 315/,takže když budu chtít tahat sebou dvě zařízení...ale to se mi nechce...
Stále doufám,že vzhledem k vysoká atraktivitě GPS modulu se
snad výrobci už proberou a něco snad už připravují.Raději si ještě počkám.
mkc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kojot 27. 6. 2006 08:12

jj, taky koukam, cim bych nahradil sve Treo 650, ale na trhu se proste neobjevilo nic, co by se mu v mnou dulezitych parametrech (320x320+ displey,vydrz,kvalitni klavesnice) alespon vyrovnalo. Samy polotovary (mizerna baterka, mizerene rosliseseni, chybejici EDGE,..chjo)
Kojot
Junior

Odeslat příspěvekod mkc 27. 6. 2006 17:01

Objevilo se nové PDA od Gigabyte G-Smart i300 -docela paráda,
asi jediné zařízení co by splňovalo daná kritéria-
zatím ale nikdo neví ,kdy se u nás objeví.
netušíte někdo,kdy a kde bude k dostání ??
mkc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hujerek 27. 6. 2006 17:27

No ten Gigabyte G-Smart i300 by možná odpovídal, ale co se týká dyzajnu tak moc nepobral, vypada celkem tučně, skoro jako gravidní Nokia N80 -:) no snad se ještě něco tak do roka a do dne najde.
hujerek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rolfi 3. 7. 2006 08:27

chlapi ste velmi narocni. Ja ma Qtek 9060, BT antenu a som spokojny.
rolfi
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 7. 2006 16:09

Každý má jiné požadavky, no :) Ale jedno nechápu. mkc, chceš chytré PDA, ale copak je elektronika chytrá?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kojot 11. 7. 2006 08:53

to seterwohipikule: s odstupem casu nekolika desetileti zjistis, ze je tva otazka vice a vice irelevantni.... :)
Kojot
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků