GPS lokator tk-102

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Víťa1 17. 9. 2017 17:19

Mám tento GPS lokátor a potřeboval bych poradit nějakého mobilního operátora který má SMS skoro zadarmo protože tento posílá pozici ve dvou SMS a to přijde jednoho na moc peněz :-) .Zatím tam mám vodafone tarif: Karta pro partu nevíte, o něčem levnějším? nebo s mobilním internetem GPRS v žádném případě ne měsíční paušál díky
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 19. 11. 2017 09:08

Pokud internet, tak kaktus, nabit v akci +100 procent a nechat bezet na bezny tarif.
Pouzivam tak dva lokatory a denni naklad u kazdeho je necela koruna
Слава Україні!
PeTr7650
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa1 19. 11. 2017 11:49

V jakém módu ho používáš GPRS nebo v SMS když ti to vyjde na necelou korunu za den "zjištuješ jednou za den" :) .Když jses ozval a máš zkušenosti s tímto lokátorem tak chci se zeptat nejde nebo nemáš něco na jeho ovládání pomocí PC CD který jsem vydël na eshopu kde s to prodává ? Já jsem to koupil na aukru a tam CD nebylo díky
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 4. 3. 2018 08:40

Ja nemam konkretne tk-102, jen reaguji na cenu za den.
Mam gps lokatory sinotrack v motorkach. kazdych 30 sekund odesle polohu na server, nezavisle na tom, zda se hybu nebo ne, rezim gprs. Je tam i indikace zapnuteho zapalovani, jak se na ni objevi napeti, zacne ukladat trasu.
Spotreba dat je cca 900 kB na den, pri cene 1 kc/MB to je prave koruna za den.
Pokud vychytam kaktus dobijecku, kdy se pricita 100 procent kreditu, nabiju 200, mam 400. Tim padem jsem denne na 0.5 kč

http://s.aliexpress.com/yU3a6nEN
Слава Україні!
PeTr7650
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa1 5. 3. 2018 11:39

Mám to chápat tak že máš SIMku od kaktusu ? když tak jaký tarif nebo dobíjecí ? díky
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 8. 4. 2018 06:50

Klasicky prepaid, zadne balicky atd. Proste jedu predplacenku v cenikovych cenach a vyuzivam kaktus dobijecku (100 procent kreditu navic pri dobiti v urcite dny)
Cenikova cena 1 kc/MB vyjde pri dobijecce na 0.5 kc/MB, pri spotrebe dat 1 MB za den jsem na 0.5 * 365 = 185 kc rocne
Слава Україні!
PeTr7650
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků