od Akan 19. 11. 2017 14:17
CZ/AUS okruh sezóny 2017 z kempu „Osika“ u Nové Bystřice v České Kanadě (cca 60 km).
Start a cíl „Osika“, průjezd „Starou cestou“ v Albeři kolem „Muzea automobilních veteránů“, přes náměstí v Nové Bystřici,
v sezóně „Večerka“ od rána do večera.
Kolem „Policie ČR“ středem golfového hřiště „Mnich“ k penzionu „Blanko“ a přes hranici kolem golfového hřiště
v „Hugschlag“ obcí dolů na rozcestí k „Türnau“.
Okrajem Türnau severovýchodně k rozcestí na „Schandachen“ a jihovýchodně až jižně na rozcestí v Schanchdalen,
kde v pravotočivé zatáčce na hlavní odbočit vlevo na vedlejší cestu.
Pokračovat směrem na jih k rozcestí, kde na hlavní silnici odbočit vlevo.
Poté na silnici „B5“ odbočit vlevo a vzápětí vpravo na „Leopoldsdorf“, který projet jižně na „Gros-Radischen“ na jehož okraji ostře vlevo do kopce přes samoty na okraj „Guggs“ a dále na hlavní silnici, kde odbočit vlevo a v zápětí vpravo.
Silnicí značenou jako „Reinberg-Litschau“ přes průjezdní bod 48.9238303N, 15.1792525E na „Kleinmotten“ za nímž na silnici „B30“ ostře vlevo skrze „Weisenbach“ za kterým vlevo na „Engelbrechts“. Tam vzhůru návsí do stoupající lesní cesty na „Radeschin“ a skrze statek přes hranici na bývalou ves „Romavu“.
Pak lesy přes dva průjezdní body 48.9722792N, 15.1723431E a 48.9928397N, 15.1662492E na „Artolec“
a do Nové Bystřice k nádraží s "Muzeem JHMD".
Odtud Starou cestou Albeří pod viadukt kolem hostince „Bobas“ u zastávky JHMD do kempu.
U Kleinmotten a Weisenbach jsou dva strmé sjezdy, první s jemnou vozovkou má protisvah, druhý s drsnou vozovkou je strmější s koncem do obce, od poloviny těžko brzditelný!!!