Potřeboval bych poradit, jak se dají se v Garmin Oregonu nějak jednoduše použít turistické trasy, které se objevují na turistických centrech, třeba http://www.strednimorava-tourism.cz/.
Když si tam vyberu nějakou zajímavou trasu, zvolím výstup trasy ve formátu Garmin GPX a ten pak vložím do Garmina, tak mi po spuštění výpočtu oznámí - "Pro navigaci může být použito max, 50 bodů". V PoiEditu pak zjistím, že trasa má těch bodů stovky.Dá se problém řešit nějak jednodušejí než postupným odebíráním bodů? Předpokládám, že autor trasy chtěl turisty povodit nejen z obce do obce, ale zavést ho i k nějaké zajímavosti, které může ležet stranou od cesty z obce A do obce B.
Trasy na těch stránkách jsou turistické, výstup je tedy zřejmě pro turistického Garmina. Není mi tedy jasné, proč nejdou použít na Garmin Oregon 550t. Hrát se mi s těmi trasami moc nechce, to už si raději trasy připravím sám. Ale možná mně nezavedou tam, kam by mně zavést mohly, kdybych věděl, kam vedly trasy autora těch tras na internetu.