Plánování trasy v mapy.cz

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jannk 6. 8. 2014 15:10

Snazim se naplanovat nejakou trasu na mapy.cz a pochopitelne mi to obcas ukazuje jinudy, nez bych si to predstavoval. to je ok - nicmene nejsem schopny tu aplikaci nejak presvedcit, at to udela podle me. Maximalne muzu pridat mezicil, ale ten to casto jeste zhorsi. Je mozne mu rict, at mezi 2 body proste nedela routu, ale at ty 2 body (mezicile) proste spoji??
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 6. 8. 2014 18:04

Pleteš si mapy.cz s navigačními sw....zatím jsou to jen velmi dobré mapy...
Mapy umí vyhledávat, a zhruba změřit trasu....
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannk 6. 8. 2014 18:19

Nepletu, ja chci vytvorit aspon track (idealne i primo routu), coz (i webove) aplikace typu viewranger umi. Tohle prece jeste neni zadna navigace - jen chci jejich mapy pouzit jinak, nez ze si je budu jenom prohlizet. Nakonec vkladani mezicilu uz podporuji.
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 7. 8. 2014 13:48

Tak se neptej tady, ale kontaktuj přímo mapy.cz....
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannk 7. 8. 2014 13:55

to by seznam musel na podobne emaily odpovidat :)
nicmene chapu, ze to asi jeste nejde, tj ze tuhle vlastnost nijak neprehlizim ...
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod Rubic 7. 8. 2014 14:10

Trasa jde přece poblíž zájmového bodu chytit a přesunout do sledovaného místa i několikrát - nepochopil jsem Vaši snahu?
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod jannk 7. 8. 2014 14:16

viz prvni prispevek - kdyz tohle udelam, tak routovani seznamu stale trva na tom, ze nekudy nejde projit/projet a vede me nejak slozite okolo, i kdyz ja bezpecne vim, ze to jde. Tj chtel bych mezi 2 mezicili na me trase vypnout automaticke routovani a nechat seznam at tyhle 2 body proste jenom spoji
(potrebuji to, kdyz nekomu pripravuji nejakou cestu a potrebuji aby byla presne jak jak chci a ne jak ji naplanuje seznam)
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod Rubic 7. 8. 2014 14:35

Je tam předvolba pro chodce, pak to vede i po polních cestách.
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod jannk 7. 8. 2014 14:45

to jo, ale plati pro celou trasu, takze zase udela blbe zbytek. Fakt by stacilo jen mu nejak rict, ze mezi 2 body nema hledat cestu ale jenom je spojit.
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 7. 8. 2014 18:38

Tohle uměl svého času Route 66.....
Tak jedině zkusit jiné mapové softy....které budou umět přímo přípravu tras...
Já si s mapaři seznamu normálně mailuji. Takže to spíše vypadá, že neodpovídají, protože tohle nefunguje a nedokážou říci, jestli to někdy bude...Mně takhle neodpovidali, když jsem se jich ptal, že více než půl roku slibují vyhledávání offline a kde nic, tu nic...pak mi napsali, že už to bude a do 14 dnů opravdu bylo...
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannk 7. 8. 2014 19:29

jo, umi to kde co (ja pouzivam viewranger), ale mapy seznamu jsou proste dobre ... jen jeste potrebuji zapracovat na ovladani
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 8. 8. 2014 13:16

To je pravda, mapy.cz jsou velmi dobré...Tak ti držím pěsti...
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků