Autokamera/Black-box v mobilu - doporučte aplikaci

Turistika, RDS-TMC, internetové mapy a další

Moderátor: Moderátoři Navigovat.cz

Odeslat příspěvekod Kolínko 22. 3. 2012 21:57

Hledám aplikaci, která by fungovala jako černá skříňka v autě, tedy za jízdy plynule nahrávala video o situaci před vozem (nejlépe ve smyčce), a zachovávala záznam (včetně event. nahrávky zvuku a GPS trasy) pro případ nehody, napadení, kamene do skla... Zatím se najdou pro tento účel dedikované přístroje, ale vše, co potřebujeme, je v moderních mobilech, včetně slušné širokoúhlé optiky, stabilizace obrazu i výkonného procesoru, který by zvládl současně nahrávat black-box video i navigovat. Není důvod investovat a pečovat o dva přístroje, když mohu mít jeden.
Znáte někdo nějakou aplikaci, která by byla schopna potřebné nahrávky aspoň v 720p nebo lépe HD, 15 snímků za vteřinu a víc, trvale na velkou kartu nebo ve smyčce cca 15 a více minut? Je jedno, pro jaký O.S., koupím si mobil podle této aplikace. Nevěřím, že existuje mobil, který by již s ní byl dodáván, tak inteligentní výrobci nejsou, ti vymýšlejí převážně nepraktické hlouposti na efekt, ale aplikace by snad mohla existovat.
Děkuji!
Kolínko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 24. 3. 2012 12:10

nezkoušel jsem, v rychlosti jsem googlovat a vyggoglovat toto https://play.google.com/store/apps/deta ... rch_result
Obecní policista: "to je jako sranda?" Nezletilý (v doprovodu zletil. osoby): "ne, to je sociologický experiment." Obecní policista: "vaše občanské průkazy!"
audis
Návštěvník
Uživatelský avatar


  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník