Umístění telefonu v autě

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petr.svijany 16. 2. 2012 19:34

Cau, mam dotaz kam umistit telefon na drzaku s prisavkou tak aby to neodporovalo zakonum, videl aspon trochu na navigaci, a zaroven mi tam bezela aplikace na cernou skrinku (nutny je tedy vyhled z okna).
Predem diky za vase tipy a zkusenosti
SAMSUNG Galaxy S II
petr.svijany
Junior

Odeslat příspěvekod audis 16. 2. 2012 22:22

edit: zákon to přímo neupravuje, ale obecně se má za to, že v případě b) nebudou políši otravovat. ani se dotazovat. V případě řešení a) budou něco namítat třeba, ale odpověd typu "mě to ve výhledu nepřekáží" je snad uspokojí. Zákon hovoří pouze "nesmi být v zorném poli řidiče". přesněji definováno není.

Já mám dva držáky v SVÉM periferním vidění a leckdo by jistě namítl, že je mám v zorném poli. 50 tis km a 6x silniční kontrola, nikdy nic, ani písmenko k tomu neřekli.


a) jsi člověk, který hned policajtům všechno neodkýve a nepřizná: dej si ji kamkoliv, kde ti to vyhovuje. Samozřejmě si ji dávej tak, aby TI nepřekázela v řízení.

b) všechno odkýve a ještě na sebe leccos dobrovolně nabonzuje: prisaj ji do místa, které nestírají stěrače. Tak budeš mít nadosmrti klid. Sice na ni pravděpodobně blbě (mimo periferní vidění uvidíš), ale ptal jsi se na zákony.
Naposledy upravil audis dne 16. 2. 2012 22:55, celkově upraveno 1
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr.svijany 16. 2. 2012 22:39

Dekuji za radu
SAMSUNG Galaxy S II
petr.svijany
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků