TOMTOM LIVE HD Traffic

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod audis 2. 12. 2011 21:00

proc nadavate? ja v tom vidim, ze zde provedl zapis z testovani ruznych technologii (na konkretnich pripadech v praxi). to je cenne. nebo nechcete testy? rec zapisu je strojova, oznamovaci, dostacuje. pokud akana bavi takto testovat a reportovat (ja bych na to nemel energii), tak proc ne, ocenuju. koho to nezajima, ac necte.

akan:
prispevky jsou napsany technicky, ale casto nepochopim, co je vysledek zpravy (co je dobre, co spatne, co je divne, co rozpoluplne, apod.)

-- 02 pro 2011 21:05 --

ja sem treba na konkurencnim serveru zalozit vlakno, ve kterem jsem velmi prehledne zhromadzil vysledky testu zimnich pneumatil za posledni 2 roky po cele evrope mimo adac. je tam asi 10 testu. stvalo me, ze furt jen adac adac a pritom se vysledky v prumerne tride pneu dost lisi.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuk sem 14. 2. 2012 11:14

Je něco nového?

Mohl by pls někdo
/krom Akana/,

kdo má LIVE popsat, jak je spokojen s výstupy, jestli tedy má význam do toho investovat nebo ne?

Díky.
kuk sem
Junior

Odeslat příspěvekod martin2580 14. 2. 2012 12:09

Ja jsem spokojen naprosto. V porovnani s waze je to jina trida. Zrovna jsem v Nemecku a taky super.
martin2580
Junior

Odeslat příspěvekod Akan 16. 2. 2012 09:02

kuk sem píše:Je něco nového?

Mohl by pls někdo
/krom Akana/,

kdo má LIVE popsat, jak je spokojen s výstupy, jestli tedy má význam do toho investovat nebo ne?

Díky.


16.2.2012: "Silnice E59/36 z Jihlavy na Moravské Budějovice v rozsahu Předín - Želetava - Martínkov - Litohor dlouhodobě zablokována, informace jsou i v denním tisku a LIVE dává v směru od Jihlavy zpoždění 2 minuty od Moravských Budějovic 5 minut".
Akan
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků