Umístění navigace (držáku) v autě

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Akan 10. 3. 2011 22:11

all in one píše:
Fox50 píše:Je docela sranda to číst. :D

Obdivuju Akana jak vše dokáže popsat takovým tím odborně technickým popisem. To je fakt bomba.

:tleskani


Displej MAXI DOT (FIS)

Proč je univerzální displej FIS umístěn ve středu přístrojové desky?
Proč je možno naň vyvést povely vestavěné GPS se zobrazovačem na středním sloupku?
Proč uživatelé v diskusi o vestavěných GPS upozorňují na nutnost displeje FIS a jeho umístění?
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 29. 6. 2011 18:08

Já jsem držáky u sebe vyřešil takto, protože nemám ruce jako Saxána, abych dal navi na sklo, a na dlouhém "husím" krku jsem měl navi cca dva dny, protože vibruje, a a to mi celkem lezlo na nervy. A napravo je mám proto, protože jsem pravák..Držák je vyrobený z uchycení pro držáky Nokia. Spodek zastrčen pod přístrojovku, kde je zespodu chycen dvěma "červíky" spíše jen proti posuvu, protože drží ok...Prosím nekomentovat dva držáky na mobily. Oba potřebuji mít při ruce. V levém je XDA - můj pracovní nástroj, a ve druhém mobil - můj druhý pracovní nástroj...fotky jsou 2 roky staré, takže u mobilu došlo ke změně (Samsung), a také ovládání hands free je jiné - Parrot
001 všechny držáky.JPG

002 Když jsou plné.JPG

A ti, kteří si přidělají Navi doprostřed skla, jsou hlupáci...
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fox50 14. 7. 2011 12:36

Moje řešení, palubka Octavia bez mostu :)

http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f ... 402#p18402
TomTom Go920 app:9.026.483454.1 + 2GB USB SanDisk Ultra II,
Mapa: Europe 855.2885, TomTom Home 2.7.6.2056
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
Fox50
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 16. 8. 2011 15:43

Ja mam nuvi zhruba uprostred celniho skla dole a nikdy mi policie nic nerekla,maji na starosti jine veci nez takovou pitomost a k tomu sami to tak vozi stejne jako mestska ci hasici a sanitky, nekam se to proste umistit musi a na miste jak jsem psal to vyhledu myslim nebrani.

Fotky jiz nejsou aktualni je na nich 1350 od pristiho tydne jeji misto obsadi 3790 :-)
Obrázek
Obrázek
Cheetah007

Odeslat příspěvekod audis 16. 8. 2011 22:41

já mám navi uprostřed skla, protože je v periferním vidění a mrknout na ni a zpět na silnici je 0,1 s :-) kdybych ji měl níže (výdechy ventilace), bude ten autofokus oka + překouknutí mnohem mnohem délšííí 0,5 s:-) . a takto mám masochisticky přístroje dokonce dva, až to vypadá komicky a vypadám jak výpočetní auto :-DD

Políši mě nezajímají. nicméně za poslední roky se mj. stejně nezmínili.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků