GPS UBS modul

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TG007 13. 4. 2010 14:18

Zdravím,
potřeboval bych poradit GPS USB modul. Bude provozován s notebookem a softem Navigator, hlavní důraz je kladený na citlivou anténu - hlavně aby fungovala za nízké oblačnosti v zástavbě v lese atd. v tunelu nemusí :-) . Do teď byla sestava používána s bluetooth modulem myslím značky Nokia (takový ovál to byl), ale je nefunkční. Bohužel v této problematice se nevyznám a ani ti není pro mě, ale pro kluka co jezdí kamionem.
Děkuji za vaše názory
Je jedno čím fotíš, důležité je jak.
TG007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod warhead_cz 13. 4. 2010 14:20

moc toho na trhu neni dobre zkusenosti mame treba s navilockem bud starsi 302 nebo novou 402 ktera je citliva pomerne dost ;-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TG007 13. 4. 2010 14:28

Děkuji za rychlou odpověď googloval jsem a taky jsem toho moc nenašel, on je stále mimo republiku a používá kombinaci Navigatoru v notebooku a Iga v PDA. Teď jezdí jen na PDA. Netuším jaké má tato kombinace výhody či nevýhody tuto práci jsem nikdy nedělal. Jen mě poprosil jestli bych mu nekoupil nějaký vhodný modul.

-- 13. 4. 2010 15:46 --

Nemá někdo zkušenost s Gosget BU-363 s čipem SiRF STAR III prý je dost citlivý http://www.carcomputer.co.uk/shop/gps/g ... s-receiver
Děkuji

-- 13. 4. 2010 15:56 --

Tak nic už z toho blbnu on ten čip SiRF STAR III má i Navilock
Je jedno čím fotíš, důležité je jak.
TG007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jarda62 13. 4. 2010 17:19

kup navilock 402 a neprohloupis jenom ovladace jsem musel tahat z netu prilozene cd se nejak nechytalo nejmene sirf3 maji dnes uz vsechny moduly
jarda62
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků