RDS-TMC Hlášení událostí v protisměru.

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 9. 10. 2008 22:18

Hodně odpovědí na otázky kolem RDS-TMC dá článek, co v pátek vyjde na Navigovat.cz. Je to přepis dnešní diskuze z Digitexu. Byly tam opravdu velmi zajímavé informace.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VelkýMachr 10. 10. 2008 08:21

Je to ještě horší než jsem dofal. Po přečtení docela vážně uvažuji o emigraci. V tomto zkorumpovaném Kocourkově se opravdu žít nedá
Navigace: NAVIGON 6.2 + POI Warner3; i-GO 8; TT 7.450; Route66; OziExplorer; Dynavix 7 v.2.3
CB: ELIX 77S; Sirio TURBO 1000 a mám doopravdy aktuální dopravní informace
VelkýMachr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 10. 10. 2008 10:47

co je to za vykrik? ono je z toho clanku videt nejaka korupce? vzdyt je to jen obvykle , ze kdyz se do neceho pusti stat, tak to dopadne vselijak. ale korupci v tom nevidim ... spis v tom vidim klasicky problem - malo penez. a s tim nic nenadelame
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod VelkýMachr 10. 10. 2008 11:57

ale pane kolego piErcE, já jsem psal něco o korupci kolem RDS-TMC u nás? Ať se na příspěvek koukám z jakékoliv strany, danou informaci tam nevidím ani náhodou. Naopak si myslím, že je tam vše čisté tak, že křišťálovější to ani nemůže býti.
Já jsem psal o zkorumpovaném Kocourkově, chcete-li Absurdistánu. Nevěřite-li, doporučuji k prostudování dobrodružnou literaturu různých mezinárodních institucí a EU.
Navigace: NAVIGON 6.2 + POI Warner3; i-GO 8; TT 7.450; Route66; OziExplorer; Dynavix 7 v.2.3
CB: ELIX 77S; Sirio TURBO 1000 a mám doopravdy aktuální dopravní informace
VelkýMachr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mkbn 14. 10. 2008 08:54

Dnes jsem přes TTHome stáhl a nainstaloval tuto aplikaci, třeba to pomůže...

Jsem uz o tom psal k TT - pote, co jsem tohle nainstaloval, nemuzu naladit TMC ani rucne, ani automaticky...
mkbn
Junior

Odeslat příspěvekod vojta66 14. 10. 2008 13:12

mbkn: jede mi to beze změn i po instalaci oného bazmeku, aplikace: tedy příjem naskočí ihned, drží se všude téměř, kvalita a akuálnost obsahu tak 50:50. Asi to přestanu používat a nebudu se škrtit před každou jízdou a po jízdě do drátu rds-tmc :-]
Praktický přínos: mizivý.
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romstar 23. 10. 2008 10:32

Zdravím, tak se mi zdá, že se hlášení zlepšují. Včera jsem jel do Přerova a vím, že je tam uzavírka a říkám si jak to, že mi to gps nehlásí a ejhle ono už je po uzavírce :-)
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků