Navigace pro PC

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mytrix 29. 12. 2007 20:01

Omlouvám se pokud toto téma se nepatří, ale asi není vhodnější kategorie..

Chtěl bych se zeptat, jaký navigační software byste mi doporučili pro klasické PC. Svým provedením se mi velice líbí IGO, ale obávám se, že ten existuje pouze pro pda. Díky.
mytrix
Junior

Odeslat příspěvekod OziToretto 29. 12. 2007 22:59

Navigon 7 je hodně dobrej, jinak Microsoft Autoroute. A ještě si vzpomínám, kdysy jsem měl Route 66, nebo tak nějak se to jmenovalo a to bylo taky celkem slušné...

a jinak pouze po ČR mám hodně dobré zkušenosti s InfoMapou od PJsoftu.
OziToretto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod P800 30. 12. 2007 01:51

Tato otázka se tu probírala na několika místech, doporučuji použít hledání..
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mytrix 30. 12. 2007 01:52

No nevim, asi jsem to spatne napsal. Ja bych potreboval do pc dostat takovou navigaci, ktera by se chovala jako klasicka do pda (autonavigace), tedy vcetne 3d nahledu, hlasove navigace apd.

Je to za ucelem toho, ze budu mit v aute klasickej touchscreen, pres ktery by se melo dat vse i ovladat.. takze potrebuji vlastnosti navigaci pro pda, ale spustit je na klasickem pc.. bez nejakych zasadnejsich obezlicek
mytrix
Junior

Odeslat příspěvekod mytrix 30. 12. 2007 02:09

no ja hledl hledal. asi nejpouzitelnejsi se jevi prave PC Navigator 7, ale je toho jak safranu :(
mytrix
Junior

Odeslat příspěvekod piErcE 30. 12. 2007 04:58

mytrix píše:No nevim, asi jsem to spatne napsal. Ja bych potreboval do pc dostat takovou navigaci, ktera by se chovala jako klasicka do pda (autonavigace), tedy vcetne 3d nahledu, hlasove navigace apd.

Je to za ucelem toho, ze budu mit v aute klasickej touchscreen, pres ktery by se melo dat vse i ovladat.. takze potrebuji vlastnosti navigaci pro pda, ale spustit je na klasickem pc.. bez nejakych zasadnejsich obezlicek


zkuste Garmin nRoute. Jedná se o PC navigaci, která pracuje s garminimi mapami a mela by mit i voice navigaci.
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod suttorad 30. 12. 2007 15:20

piErcE :
nRoute od Garminu nevyhovuje poziadavkam zadanym vyssie, pretoze :
1. nie je 3D
2. nie je ovladatelna cez TouchScreen
3. za jazdy by si musel prepinat mapy, toto by ale s novym City Navigator Europe 2008NT mohlo padnut, pretoze uz ma velmi dobre spracovanu aj vychodnu Europu.

Ciste teoreticky by mohol pomoct nejaky PDA emulator pre PC a spustat emulovane iGO, no osobne by som taketo riesenie neodporucal, navyse je otazne, ako by iGO detekovalo pouzity hardware a ci by to vobec preslo cez kontrolu licencie - z principu sa totiz neda emulovat uplne vsetko.
suttorad
Junior

Odeslat příspěvekod mytrix 31. 12. 2007 01:01

no pc navigator snad bude vyhovovat, nasel jsem si na nej recenzi a bylo to ok..

jinak jeste jsem nasel navigaci Sygic (http://www.sygic.com/carpc/index.html), nevypada zle, jen jaksi jsem se na webu nedozvedel jake maji kde pokryti..
mytrix
Junior

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 3. 3. 2008 16:18

Já bych tohle neřešil a koupil pda/navigaci. Jak psal mytrix, těch aplikací moc není a ani kvalitou se nemohou iGo nebo TomTomu rovnat...
Jiří Kuruc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warhead_cz 4. 3. 2008 09:20

a nebo pockat na garmin mobile PC :wink:
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aratain 2. 1. 2011 17:59

Ja shanim software do NB, ktery by za pomoci NOKIA GPS antény (má bluetooth stejně jako PC) komunikoval se softwarem a jela by me mapa na obrazovce. Velmi podobny problem predchazejicimu. Ale zjistil jsem, ze se dost nechytam. Nevyzaduji nutne cesko verzi, ale uvital bych ji. (A)
aratain
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod all in one 2. 1. 2011 19:22

Doporučuji podívat se sem:
http://www.gpscentrum.cz/navigace/pda/
Mohl jsem si vyzkoušet Garmin Mobile PC - pracuje jak s GPS moduly Garmin, tak s BT moduly jiných výrobců, tak dokonce s připojenými turistickými navigacemi místo GPS modulů - od verze 50.70 bez problémů. Vhodný BT modul doporučuji probrat s prodejcem. CZ=standard.
all in one
Junior

Odeslat příspěvekod kocour34 20. 6. 2011 17:27

Co se týče navigací v PC,tak v dnešní době jsou srovnatelné s klasickými navigacemi,ba dokonce mnohdy lepší,jako je například AutoMapa TPC.Je v ní i navigace pro nákladní auta.Vřele doporučuji. ;-]
kocour34
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků