Jak se vyhnout konkrétní obci na trase?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mirek94 24. 7. 2015 19:07

Zdravím,
při plánování dovolené a s povědomím o aktuálních uzavírkách v bližším okolí bydliště jsem narazil na vcelku nečekaný problém - můj Sygic (na mobilu, v 11.2.6) nenabízí možnost manuálního vyhnutí se KONKRÉTNÍHO MÍSTA. Co víc, tuto možnost jsem nenašel ani na mapách od Googlu (ani na desktopu).

Když se tedy chci vydat z bodu A přes B až do cílového C, tak Bčko před výjezdem nijak vyloučit nejde, ani možnost alternativních tras se nenabízí.

Při výjezdu z domu tak budu muset vyjet objížďkou - jiným směrem, než kam mě povede, a čekat, až budu dostatečně daleko od B, aby to navigačka přepočítala bez průjezdu tímto bodem. Pár kiláků v okolí bydliště ještě zkousnu, ale co až budu muset takhle tancovat někde uprostřed Itálie? Nemáte někdo nějaký tip? Třeba i na jinou app? Zkoušel jsem ten bod B vynutit jako průjezdový a pak ho zase smazat, ale to, jak jsem očekával, nepomohlo.

Díky za rady :-)
Mirek94
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GinBook 26. 7. 2015 21:52

Waze jsi zkoušel? Tam je většina uzavírek zadaná a nenaviguje přes ně.
GinBook
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 23. 9. 2016 10:03

A k čemu je u Sygic ten traffic? To nefunguje jako Waze? Potřebuje to taky data?
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 30. 9. 2016 10:07

Takovouhle funkci nemá většina navigací. Možná dokonce žádná.

Jinak bych se toho nebál ... inteligentní navigace (většina) po chvíli trasu přepočtou ... připadne tam nejaky objizdny bod trevis sam. spousta navigaci pak ma funkci "objížďka", která umoznuje (pokud k uzavirce dojedes, např) zadat, ze pristich 1 km je objížďka a navigace to prepocte...
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků