POI body do BOR

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kimmi123 9. 12. 2014 12:37

Zdravím,nejak sa mi nedarí dostať poi body do be-on-road používaný s OSM mapami.Vyskúšal som poi body z poi.cz iba SK presne podľa návodu.Poi body som do navigácie dostal no ikony sa nezobrazujú,ikona je iba pôvodná FAV,a nedá sa zmeniť na originálnu napr.nákupy NAY.V tom návode na obrázkoch sú nové ikony pridávaných poi bodov.Má to tak byť alebo je niekde chyba.Typ súboru GPX.
Potom som skúšal Poi body zo stránky poiplaza.com a tam sa zasa stane že po stiahnutí do navigácie majú originál ikony iba niektoré poi body,na ostatných je červená šípka smerom dolu.Typ súboru TSV.

Ako tam dostať tie ikony.
kimmi123
Junior

Odeslat příspěvekod kimmi123 9. 12. 2014 14:13

Vyskúšal som aj body z poiplaza.com pre Garmin,typ súboru gpx tam by šlo všetko len ikony sú veľmi malé a tak vlastne nepoužiteľné.
kimmi123
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 9. 12. 2014 19:01

Ten postup naprosto v pohodě funguje....
Tak to děláš špatně....Mám v mobilu BoR, a a přítelkyně také. Klientům jsem je dával do tabletů do navigací BoR a postup je v pořádku...Vlez si k nám na http://www.poi.cz, postup je tam popsaný...a přesně ho dodrž...ikony normálně fungují...ikony jsou .bmp. Ikonu gpx nebo tsv jsem v životě neviděl..
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kimmi123 9. 12. 2014 20:35

Robil som chybu že som neprepísal názov ikony presne podľa súboru bez diakritiky a s podtržníkmi,teraz už to ide,ale aj tak sú tie ikony dosť malé,dokonca menšie ako originál poi body v BOR-e.Nie ikona,ale súbor bol s tou príponou.
kimmi123
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 9. 12. 2014 21:30

To by jsi si musel udělat větší ikony. Ale jsem rád, že už ti to jde. To mne nenapadlo, že jsi neměl stejné názvy souboru a ikony, protože to je základ. Ale dal jsi to do kupy a to je OK...
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kimmi123 16. 12. 2014 12:14

Nikde som nenašiel odpoveď na ikony z poiplaza.Niektoré ide pekne zobraziť a niektoré sa zobrazujú iba ako šipka,riešil niekto tento problém?
kimmi123
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků