Bluetooth GPS receiver

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vklatil 26. 1. 2014 00:29

Potřeboval bych poradit ohledně Bluetooth GPS receiveru. Chi kupovat nový tel, ale bohužel v něm díky čipsetu MT6589T moc dobře nechodí GPS - jinak v ostatních parametrech je naprosto vyhovující.
Jelikož GPS budu používat jen občas(v autě), napadlo mě tento nedostatek odstranit použitím Bluetooth GPS receiveru. Máte s tím nějakou zkušenost jak korektně to funguje? Případně nějaký konkrétní model?
vklatil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gumajz 26. 1. 2014 17:38

A nebylo by lepší a jednodušší si koupit telefon, kde GPS běhá normálně ???? Tohle je jak kdyby jsi si chtěl přisvětlovat petrolejkou...
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 26. 1. 2014 18:46

Já to tak používal, když mi na LG P970 odešel GPS modul. Koupil jsem narychlo na Aukru BT GPS modul a perfektně to fungovalo. Dneska už mám jiný mobil a modul leží v šuplíku. Klidně ho prodám. Kdyžtak SZ.
Žulda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vklatil 30. 1. 2014 14:51

Gumajz píše:A nebylo by lepší a jednodušší si koupit telefon, kde GPS běhá normálně ???? Tohle je jak kdyby jsi si chtěl přisvětlovat petrolejkou...

To určitě lepší je. Když mi poradíš, který dual sim s 4,7"LCD se slušnou baterkou umí dobře navigovat rád ho koupím (našel jsem jen HTC 500 dual a ten se mi moc nelíbí).
Budu objednávat nejspíš Jiayu G4 a tam jde GPS celkem špatně.
Chci to jen do auta, na ven mám Legenda.
vklatil
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků