SmartMaps

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod SmartMaps 13. 12. 2013 12:02

Dobrý den,

jedná se jakési "generální" vlákno o SmartMaps, diskuse se zde může týkat zařízení:
Android
Windows Phone 7 a 8
Windows Store
Windows
Windows CE
Windows Mobile
Teoreticky i Palm OS, Javy a Symbianu :-)

-- 13. 12. 2013 12:05 --

Byla vydána aktualizace zimní lyžařské mapy.
Zimní lyžařská mapa ČR
SmartMaps tým
SmartMaps
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KAMAK 14. 12. 2013 12:02

^^ Nedá sa nejakým spôsobom dostať mapy Smart map na kartu? Mám Lumia 720 a mám problém s pamäťou, musím si sťahovať iba niektoré listy pre najbližšiu potrebu a potom ich rušiť a sťahovať nové. Na karte mám miesta dosť (32Gb). Pritom keď som si stiahol Mapy.cz tie sa mi uložili na kartu aj s mapami od Nokie. ;-]
Radšej užívať život, ako v klube dôchodcov spomínať na pracovné úspechy.
KAMAK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartMaps 16. 12. 2013 14:08

Pam. karu podporujeme v plné funkčnosti na Windows CE, Windows Mobile, Android, Java, Palm OS, Symbian S60 a defakto i ve Windows (nikoli Windows RT-obdobný problém WP) . Nepodpora pam. karty u systému Windows Phone tak samozřejmě není nějaká naše zlovůle, msta platformě nebo lenost. Toto vychází ze specifikací systému.
Na platformě WP není aplikacím 3. stran umožněn přístup na pam. kartu, musí využívat interní paměť pokud pracují s vlastními daty. Snad se toto např. v WP 8.1 změní.
Možnost přesunu map. podkladů na pam. kartu pomocí Lumia Storage Check se týká jen Nokia mapových podkladů. Výrobce zařízení má přístup k částem API, ke kterým nemají přístup vývojáři (a to ještě jen v 8 měsíců staré Beta verzi).
SmartMaps tým
SmartMaps
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gumajz 17. 12. 2013 14:05

No nevím, jestli to změní.
Vzhledem k malé vnitřní paměti některých přístrojů používaných pro Windows Phone to spíše vypadá jako záměr. Tím si pěkně nenápadně jako MS vyhradíte, co si uživatel bude moci nainstalovat - jen to, čemu MS dovolí přístup na paměťovou kartu...
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartMaps 23. 12. 2013 12:09

Vyšla aktualizace aplikace pro WP7 a WP8 s podporou online Geocachingu (nejedná se o Geocaching Live). Import GPX z PQ je samozřejmě zachován.
SmartMaps tým
SmartMaps
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků