Co dělám špatně? GPS lokalizace SG S3 mini

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Rybak 27. 2. 2013 06:44

Na svém Samsung Galaxy S3 mini jsem si nainstaloval aplikace Maps With Me free, a navigaci Navigator free. Vim, ze to nejsou zadne extra aplikace, ale chtel jsem hlavne vyzkouset funkcnost GPS modulu. V liste komunikacnich nastroju zapnu GPS, a v aplikaci spustim vyhledavani. Hledam jen pomoci GPS (sluzby pro zjistovani polohy - zaskrtnuto jen "pouzit satelity GPS"). Nechal jsem to bezet v Praze, venku, mezi rodinnymi domky cca 10min a nic. Delam neco spatne, nebo to trva tak dlouho? Stejna zkusenost s obema aplikacema. Nemam s tim moc zkusenosti. Prosim poradte. Dik.
Rybak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 2. 2013 08:52

Máš povoleny mobilní datové přenosy? Pokud ne, tak první hledání polohy, resp. hledání polohy po delší době trvá celkem dlouho.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rybak 27. 2. 2013 15:07

Nemám, zkouším to jen přes GPS. Data mám jen doma přes wi-fi.
Rybak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 2. 2013 15:32

Zkus schválně tu GPS v dosahu WiFi, někde u okna, na balkoně apod.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rybak 28. 2. 2013 06:26

Tak jsem stahnul aplikaci GPS Status and Tools, poladil jsem nastaveni AGPS a vse uz funguje super! Musim rict, ze GPS Status and Tools je genialni aplikace.
Rybak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 28. 2. 2013 21:46

zapínat GPS modul ze stavové lišty není třeba. navigační aplikace si ho zapne sama. A vypne taky. Sama dle potřeby.

-- 28 úno 2013 21:47 --

první lokalizace polohy může trvat až 30 minut. je třeba být velku, ne mezi výškovými domy, nejlépe stále na jednom místě.

Druhá pak otázka pár vteřin až desítek vteřin.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků