vložení polohy do GPS pomoci SMS

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kaaamca 21. 10. 2012 09:30

Ahoj, potřeboval bych radu ohledně navigace pro Android. Je nějak možné prostřednictvím SMS nebo emailu, který obsahuje souřadnice GPS (např.: N 50.600506 E 15.333632), předat polohu do nějaké navigace nahrané v telefonu a navigovat na požadované místo určení bez zdlouhavého manuálního zadávání trasy do navigace.

děkují za pomoc..
kaaamca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 8. 11. 2012 00:03

ne.

maximálně pokud nějaká navigace v zadávacím řádku podporuje UPRAVY>VLOŽIT. Zda podporují některé, nevím, nezkoušel jsem.

-- 08 lis 2012 00:12 --

google navigace by mohla podporovat ctrl-c z textovky a a ctrl-v do navigace. nevím nezkoušel jsem.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kaaamca 8. 11. 2012 00:21

potrebuji neco intuitivniho a automatickeho nez kopirovani a vkladani textu.. Znam nejake komercni projekty, ktere to umoznuji, takze to nejak jde, jen nevim v jakem formatu musi prichozi SMS nebo email byt.. Reseni ma byt pro neziskovou organizaci, proto je problem s nazenim, ktere nabizi treba www.navigaceprohasice.cz, ktere nase pozadavky splnuje..
kaaamca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 8. 11. 2012 00:31

v komerčních aplikacích a pokud ne kopírovat vložit, ne nic podle mě není.

gps aplikace některé umí vygenrerovat a odeslat sms. ale přijmout, to jsem nikdy neslyšel v komerčních aplikacích. je mi líto.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků