Aka navigacia pre WM6.5.3

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rch_g 9. 10. 2011 08:52

Dobry den vsetkym,
chcel by som sa opytat ci existuje na WM6.5.3 - samsung omnia II ina navigacia ako Navigon
Co by ste mi odporucili?

Dakujem
rch_g
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod warhead_cz 10. 10. 2011 07:40

iGO, sygic, garmin a dalsi. osobne preferuji iGO
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 10. 10. 2011 11:11

a dále Ndrive, Copilot a jistě další. Osobně preferuji Igo 8, případně nástupce Igo Primo. Pokud jste obyčejný užvatel, dop. Igo Primo.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rch_g 10. 10. 2011 17:09

No ale ja na tych ich strankach nevidim nikde moznost kupit software pre win wm6.5.3, vsade je len moznost pre iphone....
Alebo som taky neschopny?
Jedine navigon to ponuka ?
Dakujem
rch_g
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 10. 10. 2011 17:29

Igo primo: vypadá to, že pro WM už nejde koupit samostatně sw, takže zbývá ukrást.

Sygic: jako výše

Ndrive: http://www.ndrive.com/webshop/windows-mobile osobně jsem nezkoušel, ale na androidím foru hodnotí velmi dobře tento navigační soft. slušný soft a výbornou cenou.

Garmin: nainstalovat odtud http://www8.garmin.com/support/collecti ... 0-10844-00 # Garmin Mobile XT for Windows Mobile, Ver. 5.00.20w, as of Sep 25, 2008, Download , a pak dokoupit licenci nebo mapy. to nevím jak se dělá a co je třeba koupit.

Dop. ukrást Igo (protože to jinak nejde), nebo zakoupit Ndrive kvuli ceně.

Osobně teda nechápu, proč nemužu najít Sygic, před měsícem jsem ho ještě viděl.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 10. 10. 2011 21:01

Nejlepší navigace na WM je AutoMapa, TomTom a podobné parodie na navigaci jí nesahají ani po kotníky.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 10. 10. 2011 21:28

to před 3 lety testovali na navigovat.cz a .... uspojivá navigace s chybami a nelogickými věcmi a nedostatky. svoji cenu si rozhodně nezasloužila. dnes nevím jak poláci pokročili.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 10. 10. 2011 22:23

Mně je celkem u řiti, kde co testovali (asi jim Poláci dost nezaplatili), vyzkoušel jsem dost navigací, většina jich z PDAčka vypadla po několika málo dnech (Navigon po několika hodinách, kdy se mne pokusil protáhnout stezkou, po které jsem dosud nejel ani na kole), a AutoMapa je jednoznačně jednička. Pravda, není pro pitomce, protože jen nastavení obsahuje takové množství kombinací, že se v něm Neználek hravě ztratí.

A samozřejmě chápu, že někteří jedinci hýkají nadšením nad vychytávkami á la "vtipný" hlas Liška, což průměrně inteligentního šimpanze omrzí po 5 km a pak už je to jen otravné.

BTW 3 roky u navigace mohou znamenat dost podstatný posun, pochopitelně ne u dinosaurů, kteří si stále myslí, že jsou na vrcholu...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 10. 10. 2011 22:35

před 2 - 4 lety jsem vyzkoušel taky dost navigací, Igo mi je citelně lepší než profláknuté značky, ale nikdy bych o nich neprohlásil, že Igu nesahají ani po kotníky. byť v té době byl jejich cena-výkon dost nízký. to platí i dnes, ale rozdíl už není tak markantní.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warhead_cz 11. 10. 2011 09:25

tak wm je platforma s vlastnim hrobeckem, neni se co divit, ze se na ni uz maloco vyviji ;-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rch_g 11. 10. 2011 16:38

AutoMapa - nevidim moznost zakupenia pre WM....

- na prispevok ohladne piratskych kopii musim povedat jednoznacne, ze nemam problem si zaplatit, nie som zlodej, a nemienim sa hrat s pristrojom kazdy den, aby mi nieco fungovalo, chcem si nieco kupit, nainstalovat a pouzivat,
ospravedlnujem sa ze som taky netaktny, avsak dakujem samozrejme za radu

No zda sa mi ze asi nemam na vyber, a musim zobrat ten navigon, lebo naozaj nic ine neexistuje pre WM.... Novy telefon sa mi kupovat nechce

Dakujem vsetkym
Pekny vecer
rch_g
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků