od audis 26. 5. 2011 19:59
z minulého roku mám verzi 142975 a na výšku běží. verze je stabilní. možná je novější, nevím, nemám na to čas ani sílu sledovat.
než verze, aby běželo na výšku, je důležité aby v data.zip souboru byly pro příslušná rozlišení soubory. to se pozná, když si data.zip někde vedle rozbalíš a skoukneš co vše je v něm za soubory (je to zašitý myslím o tři urovně hlouběji v jedné složce), nebo z popisu release.
nechápu co znamená AKTUALIZOVATELNÉ SOUBORY. odpověd zní: co si zaktulizuješ ofic nebo neofic, to máš.
čísla popisná v ČR:
a) bud budeš používat mapy navteq 2010 a mladší a ty již č. p. obsahují.
b) nebo použiješ mapy TA (mnohem méně chyb v plánování, vyzkoušeno i v poslední době) a č. p. se řeší tak, že si seženeš soubor s poi body ČR, který má velikost cca 60 MB (a nikoliv 3 MB). v tomto případě se Ulice + č. p. pak hledá jako poi bod fulltextovým hledání. je to také jednodušše použitelné. Před časem sem tu na to napsal kladnou recenzi.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?