GpsMid - offline JAVA navigace zdarma

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stefan242 8. 7. 2012 17:56

Mam Evolve Predator, program funguje len my nejde zapnut GPS viete my niekto poradiť ako to sfunkčniť, nejaký pack alebo co?
stefan242
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Swejzi 2. 9. 2012 15:36

Další aktualizace
Přibylo pár drobností a hlavně bylo optimalizované vykreslování mapy a rychlost výpočtů tras. Na pomalejších telefonech znatelné zvýšení výkonu.
changelog k nahlédnutí zde.

http://uloz.to/xLHFd9f/gpsmid-cr-0-8-0-map72-rar
Swejzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cruxor 2. 10. 2012 22:01

Zdarec, mám SE C905 stáhnul jsem si verzi 0.7.7 a nechce mi najít satelity, max. 2 a píše mi BezPoz. Takže jsem prošel celý vlákno a na nic jsem nepřišel. Telefon nemám od operátora, logo gps modulu se zobrazuje, zkoušel jsem to v autě i venku a pořád nic. Poradíte mi?
cruxor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hape. 7. 4. 2013 22:39

Mám tel. Nokia 3720c a do něj jsem přes Nokia Suite uložil (nainstaloval) soubor GpsMid-Generic-full-0.8.2-map72.jar. Při pokusu o otevření mi telefon ukáže zprávu: Potvrzení není podle data telefonu platné, a tím to skončí. Dál se nic neděje. Soubor s příponou .jad mi Nokie Suite do telefonu nenainstaluje - končí to chybou 300. Nevíte co mám udělat abych sobor v telefonu otevřel, a program mohl vyzkoušet?
hape.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kodl69 16. 7. 2013 00:36

podařilo se mi verzi 0.8 debug nainstalovat na samsung B2710, je potřeba udělat místo v paměti telefonu, mrcha si tam svévolně ukládá fotky, - ale nějak to neumím ovládat, třeba jak zadat kam chci jet, přes fultext vyhledávání to jaksi dlouho trvá, a POI asi dycky neužiju, možná by to chtělo nějakej jednoduchej návod, nejlépe česky (překladače to asi nedávají a moje angličtina není zrovna oxfordská...)
kodl69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Swejzi 22. 8. 2013 10:12

Další aktualizace

Změn v kódu je poskrovnu (ono už není moc co ladit), ale hlavně je obsažena čerstvá mapa.

http://uloz.to/xwqWk42G/gpsmid-cr-0-8-2-map72-2013-08-18-rar
Swejzi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků