onboardová navigace pro Android

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod brodhaq 12. 10. 2010 16:53

Zdravím,
jaké jsou názory na navigaci na platformě Android, konkrétně SE Xperia 10 Mini Pro? Telefon má předinstalované nějaké dvě aplikace (google maps a ***Pilot nebotakněco), ale jestli dobře chápu, tak oboje jsou navigace stahující data z internetu, což je hlavně v zahraničí nepředstavitelné. Má někdo zkušenosti s nějakou navigací, která má vše na paměťovce? Hledal jsem mého oblíbeného Garmina, ale nenašel jsem. Nějaké návrhy?

Díky za informace,
Pavel
brodhaq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 12. 10. 2010 17:03

**pilot by mohl být Copilot, a ten je onboard. testoval jsem ho a koupil byc ho jedině, pokud by stál třetinu, co Sygic, navigon nebo Igo Amigo. jinak doporučuju Sygic.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brodhaq 13. 10. 2010 20:28

Teď tady sedím s mobilem v ruce... pilot je Wisepilot, ale po pravdě řečeno, moc jsem to nepochopil. Už mi přes ruce prošlo několik navigačních softíků pro mobily, ale tohle fakt nějak nechápu, k čemu je to dobrý :) imho to umí to samé co defaultní navigace přes google mapy, která je navíc free :)

Ale díky moc za doporučení Sygicu, už mi v telefonu běhá, zdá se že velmi pěkně. Překvapila mě velikost map (ve srovnání s Garmin Mobile XT, kterého používám na UIQ v jiném telefonu - kéž by mi tam taky sygic šel :D), ale přitom v mapách je vše, co potřebuju. Ovládání je velmi user friendly a čeština v menu také potěší. Tak snad s ním nebudu mít žádné trable. Díky!
brodhaq
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků