jaký pda s gps

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vinsiko 17. 9. 2010 20:42

Mám prosbu 5let používám pda Acer N35 jako navigaci s I-go 6 ale už mám vysvícený displej a baterka vydrží tak 10min tak se dívám po něčem novějším ale na trhu toho je tolik že nevím co jiného koupit.Jedná se mi o to abych dal jen kartu kde mám nahranou navigaci a spousty pracovních poi a dal jí jen do nového přístroje a fungovalo to dál.Musí mit ještě exel kvuli psaní diet a spotřebě.Cena tak do 7tis kč.Poradíte mi něco :hm diky moc
zaujmuli mě :MIVVY One a HTC T5353 Touch Diamond 2
Pokud to sem nepatří tak kam?
vinsiko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 17. 9. 2010 21:59

dle ceny:
HTC touch2, HTC touch diamond2, touch pro2, HD2 .

mivvy ne, protože stojí stejně jako htc a je méně spolehlivý a myslím že i hw výkonný. samsung to samé. jak jistě víte, WM občas se dětisnky zazdí nebo zablbe si a s HTC těch problémků bude nejméně, než v jiných značkách, které stejně stojí ty samé peníze.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vinsiko 17. 9. 2010 23:45

díky za rychlou odpověd,asi to vyhraje HTC touch diamond2 jen se zeptám když tam dám svou kartu s navigaci co mám bez problému se rozjede?
vinsiko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilik 18. 9. 2010 07:19

Taky bych doporučil HTC. osobní zkušenost. ;-)
vilik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warhead_cz 18. 9. 2010 08:12

Take htc ackoli nove samsungy uz nejsou vubec spatne, jinak igo by snad melo bezet i kdyz provozovat tak stary soft uz mi neprijde nejak navigacne prinosne ;-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vinsiko 18. 9. 2010 18:20

Díky za rady,vím i-go 6 je stará ale mám tam přes 200 poi míst kam v zahraničí jezdím a ty dálnice,silnice se moc nemění zatím mě to vždy vše v Evropě našlo to co jsem hledal,jedná se mě jen o náhradu dosluhujícího Aceru
vinsiko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 18. 9. 2010 21:29

i když, dnes mě Wm vypekl. chtěl jsem mít spuštěnou gps při letu boeng 737. takže fix předem, vzlet ok, a po 10 minutách zamrzlo igo nějak. takže batery out a pak u se nefixnul:-( htc touch pro2. že by igo nebo HTC nepobral tu rychlost?
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 19. 9. 2010 11:41

Trest Boží za to, žes neměl při vzletu vypnutné všechny elektronické přístroje.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jackal 19. 9. 2010 14:18

Diamond 2 je pořád kvalitní telefon. Když jsem začínal před lety z navigacemi, zakoupil jsem pro něj navigaci NDrive a ta šlapala jak víno. Fixace satelitů byla víceméně okamžitá. Je to dobrá volba.
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 19. 9. 2010 15:15

kamarád má touch2, nikdy ppc neměl, ani netuším, proč si vubec Wm kupoval, protože žádné programy nehledá, nepotřebuje, nepotřebuje neomezené možnosti WM a je spokojený.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vinsiko 20. 9. 2010 17:45

Tak jsem se dneska v prodejně ptal jestli mi bude fungovat moje navigace co mám na pamětové kartě v PDAčku na HTC touch diamond2 nebo HTC hd2 a bohužel prý ne tak a teď babo rad.Neexistuje jiná varianta jak mít to co potřebuji?
vinsiko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 20. 9. 2010 17:57

neznám přesně igo6, ale podle mě je licence vázána na pamětovou kartu.

další věc je, jestli tvoje verze igo6 podporuje rozlišení diamondu2 nebo hd2. to by se dalo zjistit z souborů navigačního programu na kartě.

třeba v igo8 je soubor data.zip a ten archiv musí obsahovat složku, jejíž název je totožný jako rozlišení přístroje. pokud tam není, tak to nepojede. ale dá se to obechcat příslušným zápisem do sys.txt. obvyklým jevem je, že těch složek tam je několik. (320x240, 240x30, 480x272, 480x800, apod. ) aby si přístroj vybral tu svoji správnou verzi.

tím výčet podmínek končí. prodejce tu odpověd dost zjednodušil, aby se ev. neukázalo, že se mýlil.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vinsiko 20. 9. 2010 18:11

co jsem teď našel na kartě je 240x240,240x320,320x240 tod vše
vinsiko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 20. 9. 2010 18:22

a diamond2 má kolik?

nemá-li jedno z toho, polož dotaz sem http://forum.entershop.cz/viewforum.php?f=54 ("mám igo6, chci diamod2, igo asi nepodporuje rozlišení diamodu2.. lze to poladit nějak? "). pak budeš mít jistotu.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warhead_cz 21. 9. 2010 07:35

je pravda ze za slavy igo6 rozliseni 800x480 nemelo asi vubec nic a protoze nebyl moc duvod na nem setrvavat tak je dost mozne, ze na to nikdo nic nevytvoril, ale za zeptani nic nedas
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků